Jump to content



οι καρτες ηχου μεχρι ποσα mhz δουλεβουν?(PCI)


tolis861416003225

Recommended Posts

ειμαι χωριο τωρα στον πεντο\ιουμ3 και λεω να τον ξεζουμισω λιγο μιας και του εχω περασει και καινουρια ψυκτρα απο αθλον αλλα με προβληματιζει η κατρα ηχου... μη μου μεινει... τωρα εχω 144mhz fsb & ram ενω το pci πρεπει να ειναι στα 35....λιγη βοηθεια απο κανα παλαιωτερο που τα κλοκαριζε τα π3:happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 21:13]

ειμαι χωριο τωρα στον πεντο\ιουμ3 και λεω να τον ξεζουμισω λιγο μιας και του εχω περασει και καινουρια ψυκτρα απο αθλον αλλα με προβληματιζει η κατρα ηχου... μη μου μεινει... τωρα εχω 144mhz fsb & ram ενω το pci πρεπει να ειναι στα 35....λιγη βοηθεια απο κανα παλαιωτερο που τα κλοκαριζε τα π3:happy:

Εδώ θα βρεις συγκεντρωμένα μερικά άρθρα που σίγουρα θα βοηθήσουν αλλά πώς να τα διαβάσεις (είναι πολλά και θέλουν ψάξιμο) ! Δυστυχώς δεν "κλοκάριζα" P3 και δεν μπορώ να βοηθήσω αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.