Jump to content



πρόβλημα με το ανοιγμα αρχείων setup


Daywalk3r

Recommended Posts

γειά σας παίδες έχω ένα πρόβλημα με κάποια αρχεία setup. δεν ανοίγουν και μου βγάζουν το παρακάτω μήνυμα:

gameproblemmr0.th.jpg

δέν ξέρω τί να κάνω και δεν θέλω να μπω στην διαδικάσια του format αρκετά εχω κάνει μέχρι τωρα...i need your help plz...!

Link to comment
Share on other sites

Μπες μια στον event viewer τον windows και τσεκαρε το error online.

Αν υπαρχει στην βαση δεδομενων της microsoft κατι παρομοιο θα εχει και την λυση του προβληματος.

Αν οχι τοτε πολυ πιθανον να εχεις κανει κατι στο συστημα σου.

Καποιο icon pack ισως, γιατι εχει κτυπησει το shell32.dll !

Link to comment
Share on other sites

το έκανα αυτο αλλα δεν λύθηκε το προβλημα εβγαλα το vista inspirat που είχα αλλα και πάλι δεν διορθώθηκε ακόμα και boot εκανα για να το διορ8ώσω απο το cd τών windows αλλα δέν μπόρεσα να βρώ την κατάληλη εντολή για να το διορθώσω τι πρέπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Απο το cd τον win κανε repair (δεν χρειαζεται καποια εντολη για αυτο) ή αν δεν στην βγαλει

επιλεγης install πανω στην ιδια εγκατασταση τον win που εχεις και μετα αν θυμαμαι καλα σου

δινει την επιλογη repair.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω εχει κατι να κανει με καποιο theme,tranformation pack,toolbar που ισως εχεις περασει και το MS07-017 security update της m..Δοκιμασε αν υπαρχει να απεγκαταστησεις το Κ925902 update απο το add remove programs

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.