Jump to content



problem withe hp scanjet 3690


Recommended Posts

γεία σας παίδες εκανα φορματ πρόσφατα και όταν πήγα να εγκαταστήσω το scanner, μου εβγαλε οτι ελειπαν τα αρχεια sccbase.dll και slbcsp.dll, επιπλέων δέν μου βγάζει την επιλογή δίορθωση και ενώ εψαξα για λύση και στο site της hp δεν βρήκα καμία λύση αν καποιος γνωρίζει σας παρακαλώ ας με βοηθήσει γιατι χρειάζομαι τον σαρωτή επιγόντως ... ευχαριστώ προκαταβολικά...!

με εκτίμιση

Daywalk3r

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daywalk3r [18-08-2007 21:38]

γεία σας παίδες εκανα φορματ πρόσφατα και όταν πήγα να εγκαταστήσω το scanner, μου εβγαλε οτι ελειπαν τα αρχεια sccbase.dll και slbcsp.dll

sccbase.dll download

slbcsp.dll download

δοκιμασε με αυτα τα αρχεια.

λογικα θα λυθει το προβλημα σου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει το scanner σου. Τα installers της HP είναι γνωστά για τις ***** τους.

Κάνε browse το αρχείο, όταν σου το ζητήσει, θα το βρεις με το search των Windows.

Θέλει πάλη, ελπίζω ότι έχεις κατεβάσει νέους drivers από το site ε;

Καλή τύχη :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daywalk3r [Σήμερα, στις 01:42]

παιδία και πάλι τπτ ουτε τα βρήσκει ενω τα κατέβασα ούτε τπτ μήπως πρέπει να μπώ στο μητρώο και να τα βάλω μόνος μου?

Τα αρχεία που κατέβασες κάντα copy/paste στο φάκελλο c:\windows\system32 και ξαναδοκίμασε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.