Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Άσχετο, να σου πω ρε νάνε, άμα γουστάρεις εδώ στη γειτονία μας να φας σουβλάκι βραδιάτικο από που θα παραγγείλεις; :ph34r:

Παίκτης και Πίτα run κλείνουν στις 23.30 και άμα πάρεις από Γεύσεις του γάτη έχεις φύγει με τροφική δηλητηρίαση άνετα :hehe:

έχω ακούσει καλά λόγια για τον "Μήτσο" (όχι τη κλασική ψησταριά , αυτό το καινούργιο στην ακρωτηρίου ) αλλά εγώ δεν τρώω γύρο οπότε δεν είναι δοκιμασμένο,αν θες το τηλ. στύλε μου PM.προτείνω πίτσα! ;p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν έχω λιγούρες καταφεύγω σε Pizza Mella με μια γίγας Al Fredo κοτόπουλο και φτερούγες barbeque :devil:

Αλλά κρίμα να μην έχει ολόκληρο ακρωτήρι ένα σουβλατζίδικο της προκοπής! :shutup:

Link to comment
Share on other sites

Λουκανικοπιτα/Ζαμπονοτυροπιτα + Φρεντο(ς) Εσπρεσσο για σημερα!

Ηθελα μπουγατσα αλλα πηρε το last one ενα παιδακι.

(ελεγα να του στησω στη γωνια και να του την παρω....αλλα nevermind)

Link to comment
Share on other sites

Χειροποιητο κουλουρι (γιγας με καλη ζυμη και οχι αυτα τα μικρα και ξερα Θεσσαλονικης) /φρεντο καπουτσινο μετριο (+κανελα-κοκκους σοκολατας)/τυροπιτα κουρου = 0.40+1.50+1.10=3 ευρω .

Καφες απο τους καλυτερους που χω πιεει ,χωρις υπερβολικο αφρογαλο που βαζουν μερικοι,κουρου χειροποιητη (οπως ολα τα προϊοντα τους).Αυτα τα 2 απο το Γευση Νους στο Περιστερι και το κουλουρι απο εναν φουρνο στον Κολωνο (Ηγουμενιτσα νομιζω λεγεται).

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Χειροποιητο κουλουρι (γιγας με καλη ζυμη και οχι αυτα τα μικρα και ξερα Θεσσαλονικης) /φρεντο καπουτσινο μετριο (+κανελα-κοκκους σοκολατας)/τυροπιτα κουρου = 40+1.50+1.10=3 ευρω .

Καφες απο τους καλυτερους που χω πιεει ,χωρις υπερβολικο αφρογαλο που βαζουν μερικοι,κουρου χειροποιητη (οπως ολα τα προϊοντα τους).Αυτα τα 2 απο το Γευση Νους στο Περιστερι και το κουλουρι απο εναν φουρνο στον Κολωνο (Ηγουμενιτσα νομιζω λεγεται).

αμα ειναι να κανω το γυρο της Αθηνας για να φαω με 3€, ας μη φαω καθολου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τον εκανα.Ξεκινησα απο το σπιτι,περασα απο τον φουρνο,τελειωσα στον δρομο προς την καφετερια το κουλουρι,εκατσα με την παρεα ,εφαγα εκει την τυροπιτα και ηπια τον καφε.Μετα πηγα στο σχολειο που ειναι ακριβως διπλα,να γραψω.Καθε μερα αυτο γινεται.Ολα στον δρομο μου ειναι. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.