Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

x0ax0ax0a0x0ax0a ημουν τοσο σιγουρος!!!

Eφαγα πριν λιγο κοτομπουκιες απο μιχαλακοπουλου... πρεπει να αλλαξαν πρωτη υλη γιατι απο κορυφαιο εχει γινει απιστευτο...

που πεφτει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πρώτη φορά που πετάω γύρο στη ζωή μου......2 πηρουνιές και στα σκουπίδια......βρώμισε το δωμάτιο.:crazy:

4 χρόνια από το ίδιο μαγαζί πρώτη φορά μου συμβαίνει......δυστυχώς θα φάει παράπονα αύριο.

Link to comment
Share on other sites

πρώτη φορά που πετάω γύρο στη ζωή μου......2 πηρουνιές και στα σκουπίδια......βρώμισε το δωμάτιο.:crazy:

4 χρόνια από το ίδιο μαγαζί πρώτη φορά μου συμβαίνει......δυστυχώς θα φάει παράπονα αύριο.

ρε τετοια ωρα τρως?

πως θα βγεις στις παραλιες με τα πατσοκοιλα για πιπινια?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

τα πατσόκοιλα δεν υπάρχουν:p τα καίω με volley δωματίου.

ένταξει γενικά δε καταλαβαίνω απο φαγητό........ας είναι καλα ο μεταβολισμός.

σήμερα όμως ήταν απαράδεκτο......και το πέταξα.......μπορεί να τρώω γενικά κοψιδοειδή και βρωμικοειδή αλλά τουλάχιστον διαλέγω τα top quality.....σημερα όμως.......ελεείνο.

Link to comment
Share on other sites

τα πατσόκοιλα δεν υπάρχουν:p τα καίω με volley δωματίου.

ένταξει γενικά δε καταλαβαίνω απο φαγητό........ας είναι καλα ο μεταβολισμός.

σήμερα όμως ήταν απαράδεκτο......και το πέταξα.......μπορεί να τρώω γενικά κοψιδοειδή και βρωμικοειδή αλλά τουλάχιστον διαλέγω τα top quality.....σημερα όμως.......ελεείνο.

συμβαινει ναι δυστυχως.

και οταν συμβει αηδιαζεις και σιχαινεσαι(και με το δικιο σου)

Link to comment
Share on other sites

σήμερα χρειάζεται φωτό.........μια μερίδα πατάτες και 1 κοτόπουλο σούβλας........καλή μου όρεξη

:drool:

κ00φαλα, και πριν απο λιγο περασα απο κει περα, δεν με επαιρνες ενα τηλ ρα ? :fist:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.