Jump to content



επιλογη οθονης 22"


cryo.nio

Recommended Posts

Γεια σε ολους. ηρθε η ωρα για καινουργια οθονη κ αποφασισα τελικα για 22αρα. ειμαι αναμεσα στισ εξης:

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Catalog=1&Category=1205&Products=984876%2c953423

γενικα μου εχουν πει οτι οι samsung εχουν πολυ καλα πανελ αλλα αξιζει κ το γεγονος οτι η LG εχει κ τv στα ιδια λεφτα....

τελος η lg νομιζω δινει ο pixel εγγυηση ενω η samsung?? αν εχει καποιος καμμια απο τις δυο η κ γενικα ξερει θα παρακαλουσα για λιγη βοηθεια..... ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα φίλε! Η LG δεν έχει zero pixel εγγύηση για πάνω από 19 ίντσες οθόνη! Εγώ προσωπικά είχα 20άρα LG,η οποία εξαρχής είχε ένα καμένο pixel. Την έδωσα και πήγα στη samsung που σκέφτεσαι και έχω μείνει καταευχαριστημένος! Πολύ καλή οθόνη! Και το panel πολύ καλύτερο από αυτό της LG!!! Go for samsung από εμένα!!!

Link to comment
Share on other sites

Eίναι πίκρα να έχει εξαρχής... ’στα...

Δεν ξέρω στα πόσα δίνει η samsung... Αλλά ούτε εμένα ούτε 3 φίλοι μου που την πήραν είχε καμμένο... Βασικά ότι και να λέμε είναι θέμα τύχης - ατυχίας, πές το όπως θες...

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω ViewSonic 22'' Wide VG2230wm, δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα τόσο καιρό που την έχω. :)

Μοντέλο: VG2230 WM

Διαγώνιος: 22"

Μέγιστη Ανάλυση: 1680 x 1050

Φωτεινότητα: 280 cd/m²

Τυπική Αντίθεση: 700:1

Χρόνος Απόκρισης: 5 ms

Γωνία Θέασης: 170/160

Συνδέσεις: D-Sub 15 pin + DVI-D

Πιστοποιήσεις: TCO03

Λοιπά Χαρακτηριστικά: Βάση με δυνατότητα ρύθμισης ύψους. Ενσωματωμένα ηχεία

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.