Jump to content



Χρονος αναμονης για Conn-x!!!


ennia

Recommended Posts

Ρε παιδια εχθες εκανα αιτηση για conn-x και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμη πορτα και πρεπει να περιμενω.................. Συνηθως ποσος ειναι αυτος ο χρονος αναμονης? Ειναι καποιος απο εσας που εχει conn-x και ξερει?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ennia

η διαδικασια με τις πορτες πως γινεται? φευγει καποιος και μπαινω εγω στη θεση του...................... ή κατι αλλο.

οχι,δεν φευγει κανενας,απλος δημιουργουνε πορτες ο ΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

δλδ αμά κάποιος θέλει dsl μέσα σε κάποιο χρονικό δίαστημα(10-15 μέρες περίπου) ποιά εταιρία πρέπει να διαλέξει. Απλά ρωταω γιατί ο ΟΤΕ θεωρικά θα έπρεπε να ήταν ο πιο γρήγορος στην εγκατάσταση dsl

Link to comment
Share on other sites

Eγω μαλλον ημουν απο τους τυχερους (οπως παντα...) τεταρτη βραδυ τηλεφωνησα ,παρασκευη πρωι μου ηρθε το πακετο! μια-μιση μερα οχι και ασχημα για ΟΤΕ.

πΟΤΕ ξανα τετοια τυχη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Χθες, στις 14:26]

οχι,δεν φευγει κανενας,απλος δημιουργουνε πορτες ο ΟΤΕ

Και πως τις δημιουργει φιλε def τις πορτες ο Οτε δηλ..? ζυμαρι ειναι να το πλασει...???

Φιλικα παντα..

Αν τα d-slam's ειναι γεματα και οι αιτησεις/αποδεσμευσεις δεν το καλυπτουν θα πρεπει να περιμενει κανεις τον δεοντα χρονο να αναβαθμιστει το τιμημενο...εν ολιγοις να φερουν κι αλλο ...

Περισυ εκανα αιτηση στο μαγαζι μεσα Απριλη...ουτε πορτες ουτε φως...εδεησαν μεσα Αυγουστου...μετα απο πολλα τηλ κραξιμο κτλ...μιλαμε για την πιο τουριστικη περιοχη του νομου..δεν φταιγανε οι τοπικοι...οι κεντρικοι και το συστημα..

Προφανως τωρα το συστημα τρεχει πιο γρηγορα...αλλα καλυτερα εξοπλισου με λιγο υπομονη...και να φανταστειτε οτι στο σπιτι με συνδεσαν σε λιγοτερο απο 24 ωρες...υπηρχαν πορτες βεβαιως...

..και για conn-x παντα ετσι...γιατι αν ειναι εναλλακτικος παει παραπανω λεμε...:whistling

Link to comment
Share on other sites

ειτε το πιστευετε ειτε οχι,απο την στιγμη που μιλησα στο τηλ με εναν υπευθυνο του ΟΤΕ,μεχρι να ειμαι κομπλε απο νετ,περασαν 7 ημερες.....

πριν ενα χρονο και κατι βεβαια......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.