Jump to content



Έλα......πάρε-πάρε....


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 13:40]

Γιατί ? :blink::confused: εχουμε και λιποθυμίες ?

Η αίσθηση του πνιγμού προκαλείται από την συσσώρευση του διοξειδίου του άνθρακα στον εγκέφαλο. Οι συνεχείς άπνοιες όμως δημιουργούν ανθεκτικότητα στο διοξείδιο, οπότε χάνεις το μέτρο.

Υπάρχει ένας κανόνας που λέει ότι πρέπει να είσαι στο δρόμο της επιστροφής στον πρώτο διαφραγματικό σπασμό αλλά, αν έχεις το νου σου στο ψάρι ..!!

Συνήθως μένεις από οξυγόνο και λιποθυμάς 3 μέτρα από την επιφάνεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Η αίσθηση του πνιγμού προκαλείται από την συσσώρευση του διοξειδίου του άνθρακα στον εγκέφαλο. Οι συνεχείς άπνοιες ώμος δημιουργούν ανθεκτικότητα στο διοξείδιο, οπότε χάνεις το μέτρο.

Υπάρχει ένας κανόνας που λέει ότι πρέπει να είσαι στο δρόμο της επιστροφής στον πρώτο διαφραγματικό σπασμό αλλά, αν έχεις το νου σου στο ψάρι !!

Συνήθως μένεις από οξυγόνο και λιποθυμάς 3 μέτρα από την επιφάνεια.

αντε 5 sec ακομα και εβγαλα το ψαρι...αλλα να δουμε εγω πως θα βγω.:hehe:

και τελικα δεν βγαινει(οχι το ψαρι).

γιαυτο δεν πρεπει να ξεχναμε οτι ειναι διασκεδαση και δεν αξιζει να ριψοκινδυνευουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

’σε που όταν έπιανα εγώ περισσότερα απ'αυτόν, μου έλεγε: "Πάμε να φύγουμε - δεν έχει εδώ"....... :D

και ελεγα σε ποιον εμοιασε σε ποιον εμοιασε!:hehe::rofl::hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.