Jump to content



Αγορά κινητού μέχρι 330�


gns

Recommended Posts

Παιδία όπως βλέπετε ψάχνω κινητό ανεξάρτητου μάρκας μέχρι 330

Βασικές προϋποθέσεις για κάθε κινητό που θα προτείνεται είναι:

1)Καλή κατασκευή

2)Ευκολοχρηστο

3)Επεκτάσιμη μνήμη

4)Μεγάλη συμβατότητα με pc, ασύρματα headset(Bluetooth v2)

5)Υποστήριξη 3G και video calls

6)Ικανοποιητική διάρκεια μπαταρίας

7)Καλής ποιότητας camera

Από μια σύντομη αναζήτηση βρήκα αυτά τα κινητά

Nokia n73

Nokia n80

Sony Ericsson w850i

ΘΑ ήθελα να μου πείτε τις γνώμες σας γι αυτά τα κινητά και να προτείνεται ότι άλλο τηρεί τις πιο πάνω προϋποθέσεις

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από automan1 [Σήμερα, στις 18:17]

tha simfwnisw se ola me ton f117.akoma kai sti epilogo twn montelwn;)

οπως λεει και γνωστος moderator εδω μεσα....

''παρε το 0 και ξαναγραψε το ποστ με ελληνικα αυτη τη φορα''

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω παντος θα σου προτεινα ερικσον γιατι πιστευω πως η νοκια τον εχει σηκωσει ψηλα τον αμανε.παρατηρω κινητα ερικσον και νοκια με τις ιδιες δυνατοτητες,καμερες κτλ και τα νοκια ειναι 100 -150 ευρω παραπανω σαν τιμη.βεβαια δεν ξερω αν η ποιοτητα ειναι ποιο καλη στη νοκια.παντως αν σε ενδιαφερει η καμερα απο ερικσον θα σου προτεινα κινητο με cyber-shot φακο πχ κ800 και κ810.εκτος απο καλη φωτο πιστευω πως το βραδι δεν τον πιανει κανενα κινητο λογω του πραγματικου φλας που εχει και οχι led που εχουν τα αλλα...αυτα....καλή αγορα οποια και αν ειναι αυτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά καλύτερα να κινηθείς μεταξύ Ν73 και Κ810. Αν θες κάμερα, τότε Κ810. Αν θες symbian για εφαρμογές κλπ τότε Ν73. Σίγουρα και τα δύο είναι πολύ αξιόλογες συσκευές. Τα είχα και τα δύο και μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από F117 [Σήμερα, στις 23:14]

και εμένα μάρεσε το z610i αλλά έξω.....κλειστό......απο μέσα δεν μαρεσει.....αλλά τα άλλα είναι καλύτερα.......πάρε μόνο και μόνο την κάμερα πχ.....

Καλα θα μας τρελανεις βραδιατικο??? Απο την καμερα θα δεις αν ειναι καλο το κινιτο? :TD: φανταζομαι κανα SE K750 θα εχεις και τα λες αυτα :tomato::p:laughing: :laughing: :laughing: :hi: :hi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.