Jump to content



Έξοδος από το INTERNET


MANOSPC

Recommended Posts

Πριν από μερικές μέρες, έκανα εγκατάσταση στον υπολογιστή το Zon Alarm ;) ..Δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι που το απεγκατέστησα χθες.Μόλις το έβγαλα, μου βγήκε ένα μήνυμα:Ανεπαρκής σύνδεση ή μη αξιόπιστη:eek: .. και από τότε δεν μπορώ να ξαναμπώ στο INTERNET:confused: . Προσπάθησα να ξαναβάλω το Zone Alarm μήπως και κατάφερνα να κάνω κάτι, αλλά δεν μου μπαίνει:getlost: !! Πώς μπορεί να διορθοθεί το πρόβλημμα?:help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα ειχα κ εγω με το συγκεκριμενο προγραμμα.. και socket fix ετρεξα κ μεσω config προσπαθησα και και και.. αλλα τιποτα.. τελικα εκανα format se pc 2 μηνων τοτε..

πολλοι το εχουν παθει με το zone alarm.. ειναι καποιου ειδους ιος ή κατι τετοιο τελος παντων οπως πληροφορηθηκα..

υ.γ και εγω στην απεγκατασταση το επαθα..:hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 13:13]

Εγώ το έχω πει, Zone Alarm χρησιμοποιείτε το 6,5 και μην του κάνετε update.

Θα το βρείτε στον οδηγό μου ανεβασμένο :)

δεν φταις εσυ.. :worship:

καπου το ειχα διαβασει που το ελεγες αλλα..

πλεον πηρα το μαθηματακι μου, εμαθα να κανω κ format και δεν ξαναβαζω το συγκεκριμενο προγραμμα με την καμια..

ακουω zone alarm και:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MANOSPC [Σήμερα, στις 17:04]

Παιδιά τα δοκίμασα όλα όσα μου είπατε(winsockxpfix και όλα τα άλλα) αλλα τίποτα δεν πέτυχε:( ...Τελικά Έκανα FORMAT και όλα έγιναν κανονικά!:)Σας ευχαριστώ για την βοήθειά σας!:T: :T: :T: :T:

μια απ τα ιδια ειχα κανει κ εγω.. και τελικα με formataki εγινα ολα καινουρια..:):T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.