Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

Κοιτα υποκειμενικα ειναι ολα , εγω παντως τον πρωτο χρονο που εκανα gym και εχασα και 12 κιλα με πολυ μειωμενη διατροφη θερμιδικα , οσοι δεν με ξερανε νομιζανε οτι εκανα γυμναστηριο χρονια .(Δεν παω πολυ καιρο gym λιγοτερο απο 2 χρονια). Για μενα αυτο ειναι ικανοποιητικο.

Αμα τωρα εσυ βρισκεις ικανοποιητικο να σηκωνεις παγκο 180 κιλα αυτο ειναι αλλο θεμα. :p

Παντως παλιοτερα που ειχα διαβασει μια συνεντευξη ενος αθλητη στα MMA ελεγε οτι θεωρειται δυνατος ενας αθλητης που σηκωνει μιαμιση φορα το βαρος του στον παγκο. Αρα αμα σηκωνει κανεις μια φορα το βαρος του μπορεις να πεις οτι ειναι αθλητικος. Εφερα και ενα πρακτικο παραδειγμα για να συννενοουμαστε.

Για να επιτύχεις να έχεις την φυσική κατάσταση ενός αθλητή ΜΜΑ καθώς και να σηκώσεις μιάμιση φορά το βάρος σου σε πάγκο...πρέπει να χύσεις ΤΟΝ ιδρώτα σε μυική ενδυνάμωση αλλά και πάλι μπορείς να δεις κάτι οικοδόμους να σηκώνουν όχι μιάμιση αλλά 2 φορές το βάρος τους και να μην έχουν σηκώσει βαράκι εις τους αιώνες τον αιώνα αμήν.

Το γυμναστήριο είναι καλό αλλά καλύτερο είναι π συνδυασμός με μία πολεμική τέχνη, τι να το κάνεις το σηκώνω 190 κιλά στον πάγκο όταν στην μάχη είσαι για τον...

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο για τους οικοδομους αλλα το κακο ειναι οτι σηκωνουν αρκετο βαρος πολλες φορες και για αρκετη ωρα χωρις να εχουν κανει πριν και μετα ζεσταμα,αποθεραπια με αποτελεσμα να τραυματιζονται σοβαρα μακροχρονια.

Link to comment
Share on other sites

νταξ όχι απόλυτα

επειδή είχα δουλέψει με τον ξάδερφο μου οικοδομή και κτίσαμε τότε έναν πετρότοιχο και τις πέτρες τις κουβαλούσαμε τότε το ζέσταμα είναι υποκειμενικό διότι έχεις τα περιθώρια να κάνεις αρκεί να ξέρεις + ότι μέχρι να πάρεις πρωινό να πάς στη περιοχή όπου δουλεύεις έχεις ξυπνήσει για τα καλά

μου έχει τύχει να είμαι από τον ύπνο χωρίς ακόμα και να μου πούνε να ανεβούμε ταράτσα να τραβήξουμε τον ηλιακό με τα σκοινιά ή κάτι κουβάδες άμμο ή τούβλα όταν κάναμε την μόνωση σπίτι και τότε είχα ζοριστεί περισσότερο παρότι τα kg ήταν πιο λίγα λόγο του ότι από τον ύπνο ηρεμία η καρδιά χρειάζεται να αρχίζει να αιματώνει ξαφνικά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απορία ετών που επανήλθε με τη διεξαγωγή του παγκόσμιου πρωταθλήματος στη Ρωσία. . Καλά οι σπρίντερ τι ντα φακ πρόγραμμα εκγύμνασης κάνουν? Δεν γίνεται να είναι γαϊδούρια μποντυμπιλντεραδες και να τρέχουν σα διάολοι..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Άποψη μου αν είσαι κατασταλαγμένος με το τι θέλεις να πάρεις από θέμα συμπληρωμάτων επέλεξε να τα πάρεις μέσω ιντερνετ από Ελλάδα φυσικά μιας και τα 2/3 από τα μαγαζιά στα στέλνουν με δωρεάν τα μεταφορικά ;)

Σε 1-2 μέρες Max τα έχεις και με κουριερ κιόλας η αποστολή

Θάνος

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Από αυτό το side Π.Χ. στο φέρνουν σπίτι και μετά τους δίνεις τα λεφτά η πρέπει να τα δώσεις μέσω Ιντερνετ απο paypall ή από κάτι..; Σημαντικό. Αυτή η ερώτηση ισχύει και για τον Moderator μας και για σένα Θάνο, θέλω απάντησεις! :p :/

impression.php?i=%7BBD55DA8C-60B2-45E1-ACE1-AB9ED94D70CF%7D&c=overlay&lm=1377892478580

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Από αυτό το side Π.Χ. στο φέρνουν σπίτι και μετά τους δίνεις τα λεφτά η πρέπει να τα δώσεις μέσω Ιντερνετ απο paypall ή από κάτι..; Σημαντικό. Αυτή η ερώτηση ισχύει και για τον Moderator μας και για σένα Θάνο, θέλω απάντησεις! :p :/

impression.php?i=%7BBD55DA8C-60B2-45E1-ACE1-AB9ED94D70CF%7D&c=overlay&lm=1377892478580

To prozis θέλει paypal ή κάρτα πιστωτικη - προπληρωμενη.Στέλνει πολυ γρηγορα με dhl 5-6 ευρώ για κάτω απο 50 ευρω και τζαμπε για πανω την επόμενη το εχεις σπίτι αν είσαι κάπου κεντρικα.

Παρηγγειλα απο musclebody.gr τις προαλλες ελληνικό μαγαζί γιατί είχε ίδια τιμη με prozis. Try it

Sent from my LG-P990 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω την nitro tech ουτε σε αυτο το site, μονο στου mod το site την βρηκα κ αυτο νομιζο ειναι μονο με πιστοτικη και δεν τα παω καλα με αυτα, αν και εχω, αν και εχω κανει ηδη μια συναλαγη, ακομα φοβαμαι.

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα sites εξωτερικου θελουν προπληρωμη. Αυτο ειτε με Paypal, ειτε με πιστωτικη/χρεωστικη, ειτε με πληρωμη σε τραπεζικο λογαριασμο.

Αντικαταβολη γινεται μονο εντος Ελλαδικου χωρου. Δεν εχω ακουσει τουλαχιστον ΠΟΤΕ μου, κατι τετοιο !

Link to comment
Share on other sites

west side is the best.

πανω απολα διατροφη και μετα συμπληρωματα

παντως χωρις συμπληρωματα αυτον τον αυγουστο ειχα ενα +1 κιλο αλλα με πολυ νερο και προσοχη στη διατροφη να μη χανονται γευματα

Link to comment
Share on other sites

Ok αδερφέ! Σε ευχαριστώ πολύ. Πολύ ψάξιμο σήμερα.. Πιστεύω έγινε μια καλή αρχη. Ευχαριστώ κ το thelab site αν κ θα συνεχισω να μπένω.. Ωραίο side, καλή δουλειά.. μπράβο

X-treme Stores | Αξεσουάρ Γυμναστικής | Όργανα γυμναστικής | Συμπληρώματα | Πλατφόρμες Δόνησης | Επαγγελματικά όργανα

Στέλνουν και με αντικαταβολή μέσω κουριερ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.