Jump to content



carbon-> Πρόβλημα με save


morius

Recommended Posts

Ρε παιδία είπα να βάλω πάλι το Carbon να παίξω λίγο. Το βάζω πάω να βάλω το παλιό save και δεν το άνοιγε...φτιάχνω καινούριο...το προχωράψ και εχθές έκανα format. πας σήμερα να παίξω το τελευταίο save και πάλι δεν μου το έπαιζε. ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ FORMAT ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΛΛΟ ACCOUNT

Link to comment
Share on other sites

βλεπεις το σαβε αρχειο με σειμειωματαριο και καπου στην αρχη πανω εχει το σεριαλ που ειχες βαλει στην εγκατασταση της οποιας ειναι το συγκεκριμενο σαβε. για να το δει η καινουρια εγκατασταση το αλλαζεις με το σεριαλ που εβαλες στη τωρινη εκγατασταση. αν δε το θυμασε καπου μεσα στα αρχεια στο φακελο εγκαταστασης ειναι ενα προγραματακι που σου το λεει. περισοτερς λεπτομεριες δε θυμαμαι καθως δε το εχω πια στο δισκο μου το καρμπον...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πάντως πως οφείλεται στο ότι είναι διαφορετικός ο κωδικός του παιχνιδιού ο οποίος αποθηκεύεται στο save και αν δεν είναι ο ίδιος δεν παίζει εκτός αν χρησιμοποιήσεις το nfs carbon save validator.

Link to comment
Share on other sites

Το carbon δημιουργει ενα registry entry με τον κωδικο του save, απλως πρεπει να βρεις καπως τον κωδικο του παλιου save και να αλαξεις στην registry -τον καινουργιο με αυτον που πηρες απο το save-

Το ειχα δοκιμασει παλια και επαιζε με ολα τα saves.. Τωρα περισσοτερες λεπτομεριες ουτε εγω θυμαμαι.. παει πολυς καιρος που ασχοληθηκα με το carbon κι εγω..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.