Jump to content



Antivirus ποιο?


$D!@bl0J_92$

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από perp

Λοιπον να επανέλθω στο θέμα καθώς σημερα με το καλημέρα ειχα ενα μικρο χαμο στο PC μου (μπλε οθόνες, safe mode, restart κτλ) και ολα αυτα ΤΕΛΙΚΑ λογω του καθυστερημένου Nod32 που κάκως τον ξαναβαλα εδω και 3-4 μερες....:TD:

Α ρε Antvir τι ηθελα και σε εβγαλα..... ;)

Αγορασμένο ή "αγορασμένο";

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Originale απο μια γνωστή μου, ηταν δωρο με το PC της αλλα αυτη ειχε το Norton ηδη σε retail και μου το εδωσε..... Τωρα για τα "αγορασμενα" που κυκλοφορουν και επειδη τα εχω δοκιμάσει και αυτα οντως κανουν περιεργα αλλα σιγουρα αναμενόμενο....

αυτο που σκέφτηκα ειναι μηπως το ειχε ενεργοποιησει και αυτη και εγινε κανα μπερδεμα...

EDIT: H υπηρχε κανα interference με το AVG Anti-spyware και που και αυτου του εδωσα τα παπούτσια στο χέρι...την free version....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Cube8

NOD32 rulez :T::T:

Προτιμώ την έκδοση 2.70.39, γιατί οι επόμενες 3.0.x είναι βαριές κι ασήκωτες :TD:

Σωστος!

σχεδον 5 χρονια πρεπει να το χρησιμοποιω... Απλα τελειο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Cube8 [Σήμερα, στις 11:41]

NOD32 rulez :T::T:

Προτιμώ την έκδοση 2.70.39, γιατί οι επόμενες 3.0.x είναι βαριές κι ασήκωτες :TD:

παντως σιγουρα ποιο ελαφριες απο το BitDefender.

το εβαλα σε ενα παλιο λαπτοπ (το BitDefender) και σερνοτανε ενω με NOD (3.x) και ZoneAalarm μια χαρα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [11-01-2008 21:24]

Cat-Moderator votez Avast Home :p

ωραιος αφεντικο :T: και εγω avast εχω... Απορω που δν το ανεφερε κανεις...

Κατηγορια φτερου ειναι το προγραμματακι.. Δεν μπαινεις και σε περιεργα και εισαι οκ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.