Jump to content


ΔΙΛΗΜΑ ΓΙΑ MULTIRAMA


ΑΧΙΛΕΑΣ

Recommended Posts

Είμαι σε φάση να αγοράσω ενα notebook με ο,τι καλύτερο κοντα στα 700--800 ευρω. πηγε το ματι μου σε μια προσφορα των multirama NB MULTIRAMA-HT MIRAGE DC-G 2450 απλα ηθελα και τη γνωμη των ειδικων.. και ψαγμένων. το λαπτοπ αυτο εχει πολλα για την τιμη του και 3χρνια εγγυηση. ποιεσ ειναι οι πιθανεσ παγίδες που δε διακρινω ο ασχετος? ευχαριστω για το χρονο σασ

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν είναι δίλημμα για Multirama - Διόρθωσε τον τίτλο σου

2. Δεν μας λες γιατί το θες - Γίνε πιο συγκεκριμένος

3. Γιατί πρέπει σώνει και ντε να υπάρχει παγίδα όταν κάποιος κάνει μια προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν είσαι σαφής.Πρ΄΄επει να μας πείς τι θελεις απο ενα Laptop.

Απ ότι έχω ακούσει πάντως απο τα Turbo-X είναι 1000 φορές καλύτερα (όσον αφορά τα κανονικά PC)

Πάντως θα σου έλεγα να κοιτάξεις κάτι σε Vaio της Sony... :worship:

Είναι τα καλύτερα απο Laptop και μπορείς να β΄ρείς ο,τι τελευταίο μπορεί να "φοράει"...

Το σίγουρο είναι οτι δε θα κοστίσει 800Ε...

Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο για την ασαφεια μου. Αυτο που με προβληματίζει είναι οτι εχει πολλά για την τιμή του (σκληρο 160 ,επεξεργαστη core duo 2.0 , blue tuth nvidia gforce και 3 χρονια εγγυηση τα βρισκεται λίγα για 699?) και σκεφτομαι μηπωσ εχουν ριξει την ποιοτητα υλικων στα υπολοιπα μερη του pc. κατι αντιστοιχο εχω ακουσει για τα acer ,δηλαδη οτι θερμαινονται γρηγορα μετα απο καποιο καιρο και κολλανε συχνα. ουσιαστικα θελω αν εχει ακουσει καποιοσ καποιο προβλημα.... να με διαφωτισει. μην το ανακαλυψω στα 3 χρονια και 1 ημερα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.