Jump to content



Coolermaster η Lian Li? Ιδού η απορία...


alexis2044

Recommended Posts

628 X 266 X 598 mm

Πάντως μικρό δεν μου φαίνεται. Επίσης διαβάζω ότι είναικαι το πιο αθόρυβο στην κατηγορία του...

Και αν ακούω την ηχώ της φωνής μου στο Lian Li μεσα, τοτε θα γίνεται... συναυλια εκει μεσα με ολα τα φουρφουρια να δουλευουν...

Δε λεω μπορεί να ειναι πιο πρακτικό το lian li αλλα απο φατσα και απο ακουστικη μου φαινεται πως το coolermaster υπερεχει. Και το πανελ πανω πολύ βολικό ειναι... μεχρι και esata εχει.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το Thermaltake χωρίς να έχω δοκιμάσει ποτέ όντως κανένα. Φαίνεται πανέμορφο με πάρα πολύ καλή ποιότητα.

Προσωπική και τίμια γνώμη είναι πως άμα κάποιος δεν θέλει να βάλει υδρόψυξη να πάει στο Thermaltake, αν όμως έχει σκοπό να βάλει αλλά και να την βάλει όμορφα δηλαδή μέσα στο κουτί και όχι πανηγύρια απέξω ψυγεία να κρέμονται κλπ... τότε το LianLi είναι μονόδρομος λόγο του τελείως διαχωρισμού του πάνω μέρους όλων των ηλεκτρονικών μερών με το κάτω που γεμίζει με ψυγεία κλπ και δεν στέλνει τπτ στο πάνω από ζέστες.

Επίσης δεν τίθεται θέμα αντίλαλου κλπ στο LianLi .. προς θεού.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

«Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και αλουμίνιο». Από ποίον πλανήτη κατέβηκε αυτός που τα γράφει στο πλαίσιο!!

Αρχική απάντηση από Πλαίσιο

Ζυγίζει 16.9kg και είναι κατασκευασμένο απο αλουμίνιο.

To άλλαξαν! Από ότι φαίνεται το πλαίσιο διαβλαζει thelab.gr :p

Μάλλον σε αυτό θα καταλήγω. Τα looks και ο θόρυβος είναι αρκετά για να με πείσουν. Από τρίτη μαλλον θα το παραγγείλω.

Αναμένετε πληρες και εκτενέστατο review ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.