Jump to content


audigy Se


Dorian

Recommended Posts

έχω κάποια προβλήματα με τον ήχο στο PC, κολλάει περιστασιακά, σαν κασσέτα για μερικά δέκατα του δευτερολέπτου. Υποθέτω ότι είναι προβληματικό το realtek AC97 τσιπάκι που έχει η μητρική, καθώς όλα τα άλλα δεν βγάζουν πρόβλημα ακόμα και format έγινε ενδιάμεσα. Η αudigy se τι λέει σαν κάρτα; τα χαρακτηριστικά της φαίνονται άριστα μέχρι και EAX 3 υποστηρίζει

Link to comment
Share on other sites

αν παιζεις φανατικα fps online και θες αξιοπιστη τοποθετηση στον ηχο μια xfi xtreme gamer(60-70) ειναι το μινιμουμ, αν δεν εχεις ιδαιτερες απαιτησεις και θες απλα να βγαζει ηχο χωρις προβληματα τοτε μια χαρα ειναι η συγκεκριμενη

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγω audigy και μου εκανε νουμερα και κολληματα οταν εμπαινα στο νετ. κατι παιζει με το τσιπακι της μητρικης και το τσιπακι της audigy. εγω την εβγαλα τελειως και ησυχασα.......

Link to comment
Share on other sites

τελικά βρήκα μεταχειρισμένη την audigy 2 zs στα 25. Λογικά πρέπει να είναι καλύτερη και σίγουρα hardware κάτι που δεν μπόρεσα να το επιβεβαιώσω με τη SE από το internet. Η x-fi έχει καμιά ουσιαστική διαφορά;

ennia για ποια audigy αναφέρεσε;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.