Jump to content



παρακαλω μια μικρη βοηθεια solved


subzero

Recommended Posts

θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τις βιδες απο την ψυχτρα της 8800gtx,δυστυχως τις βρηκε η μητερα μου και τις πεταξε και τωρα που η καρτα αποδημησε εις κυριον τις χρειαζομαι για rma

οταν μου φτασει η νεα καρτα θα μονταρω το μπλοκ και θα τις στειλω πισω .please helpppp:( :(:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ κοίτα πρώτα μήπως είναι κάνας ποιο κοντά σου και όντως από Δευτέρα που παραλαμβάνω τις υδροψύξεις μου δεν έχω πρόβλημα να στις στείλω. Έχω Ultra βέβαια αλλά δεν νομίζω πως έχουν διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από subzero

θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τις βιδες απο την ψυχτρα της 8800gtx,δυστυχως τις βρηκε η μητερα μου και τις πεταξε και τωρα που η καρτα αποδημησε εις κυριον τις χρειαζομαι για rma

οταν μου φτασει η νεα καρτα θα μονταρω το μπλοκ και θα τις στειλω πισω .please helpppp:( :(:boxed:

Πετάνε τις βίδες; !!! πωπω ούτε στον εχθρό σου !!! Να είσαι πιο προσεχτικός την επόμενη φορά ...

ΥΓ κάτω οι καταδυνάστριες μάνες !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.