Jump to content



τι μου προτεινεται μεχρι 60 ευρω


jakeduth

Recommended Posts

παιδια θελω να παρω ακουσρικα για το iriver μου.πηγα και ακουσα καποια της sony τα mdr-v300 τα οποια ακουγοντουσαν πολυ καλα...εχετε να μου προτεινετε κατι καλυτερο...ευχαριστω...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για τα δικα μου γουστα ειναι τα καλυτερα, αλλα καλο ειναι να τα ακουσεις με το iriver, ωστε να εχεις προσωπικη αποψη για το αν σου αρεσει ο ηχος και το αν οδηγουνται σωστα.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω για τα ακουστικα των sony ericsson μαλιστα βρηκα αυτα

http://www.megamarket.gr/sonymdrnx1-p-50407.html?filter_id=71

βασικα ακουστε τι μουσικη ακουω.ακουω κυριως rnb house techno και θελω ακουστικα με καλο και βροντερο μπασο,αλλα το μπασο να ειναι βροντερο στα μπασα και οχι στα αλλα οργανα,δηλαδη τα αλλα οργανα να ακουγονται βροντερα,δεν ξερω αν με καταλαβαινετε...to αλλο που σκεφτηκα και δεν πηρα αμεσως τα mdr v300 ειναι οτι στο αντιστοιχο ipod της sony ακουγοντουσαν πολυ ωραια και με ενταση.στο iriver Μου θα ακουγονται το ιδιο καλα και με την ιδια ενταση?καποιος μου ειπε να κοιταξω τα ohm.ευχαριστω για τις απαντησεις...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ζητας ειναι λιγο δυσκολο απο ακουστικα τοσο μικρα. Χωρις να τα εχω ακουσει μπασα θεωρητικα εχουν αυτα:

http://usa.denon.com/ProductDetails/3461.asp

αλλα οπως βλεπεις ειναι αρκετα ακριβα και δεν ξερω αν μπορει το iriver να τα ξεσηκωσει.

Χωρις να ειναι κανονας τα ακουστικα που εχουν μεγαλη συνθετη αντισταση, ειναι ευκολοτερο να οδηγηθουν απο πηγες με μικρα ρευματα οπως τα mp3 players.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν εχεις καποιο φιλο με σονυ ερικσον κινιτο που να ειναι γολκμαν πεσ του να στα δωσει να ακουσεις μουσικη..βαλε τα καλα στα αυτια σου και θα δεις...ειναι πολυ καλα.ειμαι τωρα μεταξυ αυτων και τον v300

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη λες να παρω τα v300.και αν δεν παιζουν το ιδιο?αν και πιστευω οτι παιζουν το ιδιο.iriver εγω,το αντιστοιχο της σονη αυτο που δοκιμασα...παρεπιπτωντος η σονη το δινει με αλλα ακουστικα και οχι με τα v300 αλλα με κατι ψειρες.τι λες να κανω το βημα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Astacus [Χθες, στις 13:07]

Εγω λεω να παρεις sennheiser, αλλα αν τα θες μονο για το iriver πρεπει να τα ακουσεις μαζι πριν τα αγορασεις, για να δεις αν σε ικανοποιει το αποτελεσμα.

pes mou kapoia montela pou protineis.min paw ksipolitos sta agalia.sto megethos i psiras h san ta v300

Link to comment
Share on other sites

http://www.sennheiser.com/sennheiser/icm_eng.nsf/root/products_headphones

Ριξε μια ματια, να δεις ποια σου κανουν απο αποψη αισθητικης και μετα οπου τα βρεις, πας και τα ακους με το iriver, ωστε να δεις αν συνεργαζονται σωστα. Για τα μονα που μπορω να εκφερω προσωπικη αποψη ειναι τα HD600 & HD650 τα οποια δεν κανουν για iriver.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters [Σήμερα, στις 19:15]

Εγω σου προτειν ωνα ανεβασεις το budget στα 100e και να παρεις τα etymotic er6i

τι ειναι αυτο?πως ειναι ετσι,με την καλη εννοια..μπηκα στον νακα που εχει την αντιπροσωπεια εδω της sennheiser.ειδα ολες τις σειρες αλλα δεν ηταν καμια στο μεγεθος των ν300..ασε που σχηματικα τουλαχιστον δεν ηταν ωραια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jakeduth

τι ειναι αυτο?πως ειναι ετσι,με την καλη εννοια..μπηκα στον νακα που εχει την αντιπροσωπεια εδω της sennheiser.ειδα ολες τις σειρες αλλα δεν ηταν καμια στο μεγεθος των ν300..ασε που σχηματικα τουλαχιστον δεν ηταν ωραια...

Exει ο Νακας etymotic???

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα το προηγουμενο quote σου αλλα δεν πειραζει...

Παντως τσεκαρε αυτα που σου ειπα... ειναι κορυφαια.. μπορει να εχουν τα 2πλα λεφτα αλλα εχουν 10 φορες καλυτερο ηχο....

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=118586

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.