Jump to content



Συναυλια Patti Smith @ Βελλιδιο Συνεδριακο Κεντρο


CrazyAnt1416003257

Recommended Posts

Σημερα 8α παω στην εν λογω συναυλια και ο προβληματισμος μου ειναι ο εξης

μιας και δεν εχω παει ποτε σε συναυλια στον συγκεκριμενο χωρο,ουτε εχω καποιον γνωστο που να εχει παει εκει,η8ελα να μα8ω απο καποιον που να εχει προηγουμενη εμπειρια να μου πει τι λεει απο ακουστικη και γενικα τι φαση ακριβως ειναι για να ξερω τι να περιμενω.

bar εχει μεσα?αλκοολουχα επιτρεπονται μεσα στον χωρο (γιατι αν δεν εχει μπαρ 8α πρεπει να φερουμε κατι απο εξω)

8α εχει τπτ standοιδη σε στυλ Ξυλουργειο Μυλου η 8α ναι αλανα?

Γιατι πραγματικα δεν ξερω τι να περιμενω απο εναν χωρο που ειναι συνεδριακο κεντρο και μεταμορφωνεται σε χωρος για συναυλιες....

συνεπως any info is most welcomed!

Link to comment
Share on other sites

wtf στο Λυκαβητό δε θα γινόταν??

Τι έγινε πήγες τελικά??Πώς ήταν??

Εγώ την είχα δει πριν 2 (ή 3?) χρόνια Λυκαβητό και πραγματικά ήταν τρομερή!!

Απίστευτη ενέργεια στη σκηνή!!

edit:Ουπς άκυρο...Δεν πήρα χαμπάρι ότι μίλαγε για Θεσσαλονίκη...:p Λέω κι εγώ τι είναι αυτό το Βελλίδιο..:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Σαββατο βραδυ ηταν στον Λυκαβητο και στα καπακια Κυριακη βραδυ Σαλονικα στο Βελλιδιο (χα8ηκαν οι συναυλιακοι χωροι ρε γμτ?)

φυσικα και πηγα.Ετσι και αλλιως τα εισητηρια τα ειχα αγορασει μερες πριν.

η τυπισσα απλα αφησε μύ8ια

τετοια ενεργεια πανω στη σκηνη δεν το περιμενα να πω την αλη8εια στην ηλικια της.Κεφατη,ορεξατη,κατεβαινε συνεχεια κατω απο τη σκηνη και εκοβε βολτες μπροστα απο τον κοσμο

Οσον αφορα τον χωρο,μπορω να πω πως η ακουστικη του μας απογοητευσε σε γενικες γραμμες αλλα η ποιοτητα της φωνης και ατμοσφαιρα που δημιουργησε η αρτιστα με αποζημιωσαν και δεν επετρεψαν να μας χαλασει τη βραδια

Υ.Γ

ηταν και ο ατσαλακωτος διπλα μου,γνωστος και ως Iron Man,κατα κοσμο Δημαρχος Θεσσαλονικης Παπαγεωργοπουλος....με ξενερωσε η φατσα του,ολως παραδοξως η γυναικα του γουσταρε τη φαση σαν εφηβη και ευτυχως κανα 20λεπτο μετα που αρχησε η συναυλια εξαφανηστηκε και ηρεμησα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.