Jump to content



Eρωτηση σχετικα με ΑSUS P5WD2 Premium


FRuLiS13_acg

Recommended Posts

Aρχικα την καλησπερα μου σε ολους τους χρηστες του φορουμ. Εαν η ερωτηση μου αποδειχθει χαζη, μην δωσετε και πολυ σημασια γιατι πιο πολυ ασχολουμαι με το φορητο μου μηχανημα και ετσι δεν εχω και τις τρελες γνωσεις.

Θα αφησω τις εισαγωγες και θα περασω στο θεμα μου. Το ΑSUS P5WD2 Premium υποστηριζει καποιον απο τους παρακατω επεξεργαστες:

Dual Core E2160 (s775/1.80GHz) Tray

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=1037&product=986917&tab=specs

Core 2 Duo 4400 (s775/2,00GHz) Tray

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=1037&product=954845

Οπως ανεφερα και νωριτερα η ερωτηση μου μπορει σε πολλους απο εσας να φανει χαζη, φανταζομαι ομως οτι πιο εμπειροι χρηστες θα εχουν την καλοσυνη & την καλη διαθεση να μου απαντησουν.

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενας ενας!!! Θα μπουκωσει....

Αν καποιος γνωριζει ας απαντησει. Απο οτι θυμαμαι η συγκεκριμενη μητρικη ειχε πουλησει πολλα κομματια. Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FRuLiS13_acg

Aρχικα την καλησπερα μου σε ολους τους χρηστες του φορουμ. Εαν η ερωτηση μου αποδειχθει χαζη, μην δωσετε και πολυ σημασια γιατι πιο πολυ ασχολουμαι με το φορητο μου μηχανημα και ετσι δεν εχω και τις τρελες γνωσεις.

Οπως ανεφερα και νωριτερα η ερωτηση μου μπορει σε πολλους απο εσας να φανει χαζη, φανταζομαι ομως οτι πιο εμπειροι χρηστες θα εχουν την καλοσυνη & την καλη διαθεση να μου απαντησουν.

Τι είναι αυτά που λες; Καμία ερώτηση δεν είναι χαζή αρκεί αυτός που τη ρωτάει να μαθαίνει απο αυτή ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alexis2044 -> Τι είναι αυτά που λες; Καμία ερώτηση δεν είναι χαζή αρκεί αυτός που τη ρωτάει να μαθαίνει απο αυτή ;)
Τί λες ? Σήμερα μάθαμε λοιπόν ότι η P5WD2 Premium δεν υποστηρίζει E2160 & 4400.... μάλιστα... Τόσο δύσκολο είναι για κάποιον που ποστάρει στις 7 και μετά από 2μιση ώρες πάλι ( με το λίγο ειρωνικό(?) ύφος (ή χιουμοριστικό(?) αν και δεν βλέπω κάποιο emmoticon): Παιδια ενας ενας!!! Θα μπουκωσει....) να γράψει www.asus.com και να κάνει 3-4 κλικς για να μάθει από τον πιο αρμόδιο = κατασκευαστής αν παίζει ή όχι.

Δηλαδή αν πεταγόμουν εγώ ο "άσχετος/αφηρημένος/μπερδεμένος" και έλεγα "ναι δουλεύει, ένας φίλος μου έχει τέτοιο ΜοΒο με 4400" , θα μπορούσε ο FRuLiS13_acg να τον αγοράσει την επόμενη και τι θα γινόταν ? Συγνώμη μπερδεύτηκα ?

@FRuLiS13_acg: το "ευχαριστώ" & το "παρακαλώ" σαν λέξεις, δεν έχουν καμία σχέση με την ευγένεια ή την καλοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tifozif1

Τί λες ? Σήμερα μάθαμε λοιπόν ότι η P5WD2 Premium δεν υποστηρίζει E2160 & 4400.... μάλιστα... Τόσο δύσκολο είναι για κάποιον που ποστάρει στις 7 και μετά από 2μιση ώρες πάλι ( με το λίγο ειρωνικό(?) ύφος (ή χιουμοριστικό(?) αν και δεν βλέπω κάποιο emmoticon): Παιδια ενας ενας!!! Θα μπουκωσει....) να γράψει www.asus.com και να κάνει 3-4 κλικς για να μάθει από τον πιο αρμόδιο = κατασκευαστής αν παίζει ή όχι.

Δηλαδή αν πεταγόμουν εγώ ο "άσχετος/αφηρημένος/μπερδεμένος" και έλεγα "ναι δουλεύει, ένας φίλος μου έχει τέτοιο ΜοΒο με 4400" , θα μπορούσε ο FRuLiS13_acg να τον αγοράσει την επόμενη και τι θα γινόταν ? Συγνώμη μπερδεύτηκα ?

@FRuLiS13_acg: το "ευχαριστώ" & το "παρακαλώ" σαν λέξεις, δεν έχουν καμία σχέση με την ευγένεια ή την καλοσύνη.

Εγω δεν ηθελα να προσβαλλω κανεναν φιλε μου. Απλά αυτο το "δεν ρωταω γιατι ειναι βλακεια" εγω προσωπικα δεν το συμπαθω. Τωρα αν εσυ το εγκρινεις ειναι αλλο θεμα.

Αν ειπα κατι που προσβαλε εσενα η οποιονδηποτε αλλο, το παιρνω πισω τι να πω, δεν ειχα τετοιο σκοπο.

Φιλικά,

Αλέξης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tifozif1

Τί λες ? Σήμερα μάθαμε λοιπόν ότι η P5WD2 Premium δεν υποστηρίζει E2160 & 4400.... μάλιστα... Τόσο δύσκολο είναι για κάποιον που ποστάρει στις 7 και μετά από 2μιση ώρες πάλι ( με το λίγο ειρωνικό(?) ύφος (ή χιουμοριστικό(?) αν και δεν βλέπω κάποιο emmoticon): Παιδια ενας ενας!!! Θα μπουκωσει....) να γράψει www.asus.com και να κάνει 3-4 κλικς για να μάθει από τον πιο αρμόδιο = κατασκευαστής αν παίζει ή όχι.

Δηλαδή αν πεταγόμουν εγώ ο "άσχετος/αφηρημένος/μπερδεμένος" και έλεγα "ναι δουλεύει, ένας φίλος μου έχει τέτοιο ΜοΒο με 4400" , θα μπορούσε ο FRuLiS13_acg να τον αγοράσει την επόμενη και τι θα γινόταν ? Συγνώμη μπερδεύτηκα ?

@FRuLiS13_acg: το "ευχαριστώ" & το "παρακαλώ" σαν λέξεις, δεν έχουν καμία σχέση με την ευγένεια ή την καλοσύνη.

wtf; tifozif1, αν έχεις την ευγενή καλοσύνη, στείλε μου ένα ΡΜ με τους λόγους για τους οποίους κράζεις, όποιον κράζεις.

Αυτό: reportkv0.jpg και αυτό, έχουν μπει εκεί για κάποιο λόγο, έτσι;

Οπότε ελπίζω να έχεις κάποιο σοβαρό λόγο που τα έγραψες στα αμελέτητά σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.