Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από racer [Σήμερα, στις 20:33]

Για τη X6 τι έχετε να πείτε?

112_0712_03z+2009_BMW_X6+front_view.jpg

bmw_x6-02.jpg

Σαν τι να μας πει ρε φιλαράκι ? :)

πολύ ακριβό για το τπτ . χωρις να εχει να μου προσφέρει κάτι ουσιαστικό [αυτο ισχυει για ολα τα τζιποειδη πολυτελειας @ προσωπικά παντα. ]

Οταν φτάσω στην ηλικία του πατερα μου ισως τα δω διαφορετικα. Προς το παρόν εμενα μου περνάν απαρατήρητα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή και αυτη , αν και προσωπικα η clk @ amg 63 που ποσταρα πιο πάνω μου αρέσει περισσότερο λόγω πιο συμμαζεμένου σχηματος και 2 πορτών. [θέσεις 4 ομως ;)]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

απο τις μονες μερτσεντες που αλητοφερνουν ειναι αυτες οι δυο...με προβαδισμα στην διθυρη...ποτε 4 πορτες σε αμαξι μα ποτε λεμε

καλά...όταν θα έχεις οικογένεια έλα πές μου αν τα καταφέρνεις με 2 πόρτες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 21:05]

Σαν τι να μας πει ρε φιλαράκι ? :)

πολύ ακριβό για το τπτ . χωρις να εχει να μου προσφέρει κάτι ουσιαστικό [αυτο ισχυει για ολα τα τζιποειδη πολυτελειας @ προσωπικά παντα. ]

Οταν φτάσω στην ηλικία του πατερα μου ισως τα δω διαφορετικα. Προς το παρόν εμενα μου περνάν απαρατήρητα.

Ούτε εμένα μου αρέσει, μην ανησυχείς. Πιστεύω πως δεν έχει λόγο ύπαρξης

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Σαν τι να μας πει ρε φιλαράκι ? :)

πολύ ακριβό για το τπτ . χωρις να εχει να μου προσφέρει κάτι ουσιαστικό [αυτο ισχυει για ολα τα τζιποειδη πολυτελειας @ προσωπικά παντα. ]

Οταν φτάσω στην ηλικία του πατερα μου ισως τα δω διαφορετικα. Προς το παρόν εμενα μου περνάν απαρατήρητα.

Είσαι λάθος.Τώρα στα χιόνια έβγαινες με τη τζιπάρα έξω, και ας πίνει 30λίτρα/100, και ας είναι άσχημα και πανάκριβα. Ε , μετά φώναζες "πάρτε τα όλοι εσείς που δε σας αρέσουν τα τζιπ ,και ότι είναι για κομπλέξες νεόπλουτους", και έπαιρνες το αίμα σου πίσω κάνοντας βόλτες.

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις τα αμαξια δεν ειναι μονο γραναζια....

αμα γουσταρει καποιος ενα αμαξι αντε να τον πεισεις το αντιθετο..

το κολλημα ειναι κολλημα

ΤΕΛΟΣ

edit αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι η bmw δεν ειναι απο τις καλυτερες μαρκες

:D :D :D :banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Χθες, στις 23:30]

Είσαι λάθος.Τώρα στα χιόνια έβγαινες με τη τζιπάρα έξω, και ας πίνει 30λίτρα/100, και ας είναι άσχημα και πανάκριβα. Ε , μετά φώναζες "πάρτε τα όλοι εσείς που δε σας αρέσουν τα τζιπ ,και ότι είναι για κομπλέξες νεόπλουτους", και έπαιρνες το αίμα σου πίσω κάνοντας βόλτες.

Εντάξει , να γελάσω η σοβαρολογεις & να το συζητησουμε ? γιατι αν ειναι να βγάζεις νταβανζογουστο 10 μέρες τον χρόνο κάπου ψάχνεις λάθος .

anywa1 , τις υπόλοιπες 350 μέρες τον χρόνο τι κάνεις ? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Εντάξει , να γελάσω η σοβαρολογεις & να το συζητησουμε ? γιατι αν ειναι να βγάζεις νταβανζογουστο 10 μέρες τον χρόνο κάπου ψάχνεις λάθος .

anywa1 , τις υπόλοιπες 350 μέρες τον χρόνο τι κάνεις ? :D

παρκάρεις στα πεζοδρόμια στο κολωνάκι ;)

Link to comment
Share on other sites

ελα ειδικα για ελλαντα και αθηνα πιο συγκεκριμενα δεν δικαιολογείται η αγορα τεραστιου τζιποειδους για 2 με 3 μερες το χρονο και αν κακοκαιριας...ελεος ρε σεις...εκτος αν μενεις βορεια πολυ η σε ορεινη περιοχη και πραγματικα σου χρειαζεται....

παντως εγω καβαλησα τζιποειδες διπλης αξιας απο το δικο μου...και ειλικρινα στις στροφες τρομαξα....απο επιδοσεις δεν το συζηταμε καν...με πηρε ο υπνος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 03:52]

παρκάρεις στα πεζοδρόμια στο κολωνάκι ;)

α καλά. πάρε ενα jimmny να βαράς και οτι λάχει μπροστά χωρίς φοβο .

και btw , με οχημα τοσο ακριβό δεν καβαλάς τπτ . ')

δλδ η επιλογή σου ''εσενα''' βασιζεται στο χιονι και στο πεζοδρόμιο ?

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει τζιπ για αυτό που είναι φτιαγμένο δλδ εκτός δρόμου , παίρνει τα φτηνά και τα σκίζει...Τώρα καγιεν χ5 ML GL κτλ είναι απλά για τη μόστρα... Αν και μια φορά που είχα πάει στα βουνα και στα χιόνα με grand Cherokee 5.7 , στην Εθνική το ταξίδι μέχρι απάν ήταν όνειρο. Βέβαια στα χιόνα 27l/100 δε λέει ΚΑΘΟΛΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

α καλά. πάρε ενα jimmny να βαράς και οτι λάχει μπροστά χωρίς φοβο .

και btw , με οχημα τοσο ακριβό δεν καβαλάς τπτ . ')

καλά, Ελλάδα όλα να τα περιμένεις.430 καβάλα η μισή σε πεζοδρόμιο σε στενάκι...χαχα, είμαστε θεοι ρε γαμώτο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 03:57]

Όποιος θέλει τζιπ για αυτό που είναι φτιαγμένο δλδ εκτός δρόμου , παίρνει τα φτηνά και τα σκίζει...Τώρα καγιεν χ5 ML GL κτλ είναι απλά για τη μόστρα... Αν και μια φορά που είχα πάει στα βουνα και στα χιόνα με grand Cherokee 5.7 , στην Εθνική το ταξίδι μέχρι απάν ήταν όνειρο. Βέβαια στα χιόνα 27l/100 δε λέει ΚΑΘΟΛΟΥ.

;)

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κανένας τζιπάκι με @@ και οχι @@ τζιπάκι μία είναι η λύση...

LADA Niva - ΤΕΛΛΛΛΛΛΛΛΛΟC

Phillip_91LadaNiva_1RR.jpg

Υπ΄οψην παίρνει ΑΝΕΤΑ το μοτέρ μιας Lancia Delta Turbo καθως είναι το ίδιο front-end.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.