Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

hey ψσσστ εσυ ο james dean ... :p

Δεν ξέρω ρε φίλος ισως να ειμαι τελειως κακογουστος αλλα το κοκκινο που δείχνεις πάνω το έχουν κάνει σαν χριστουγεννιάτικο δέντρο ( ετσι μου φαινεται εμενα , μπορει να ειναι σουπερ ουαου για αλλον. ) Υπερβολικη χρήση κάρμπον με κερασάκι τα μπλέ μπουλoνια να κανουν αντιθεση με το μαυρο-κοκκινο S

Link to comment
Share on other sites

Πάς στα 2 λίτρα και έχεις 200 ατμόσφαιρα , 10 χρόνια εγγύηση χωρίς καψιμο λάδια (με λογική κατανάλωση ) & το μόνο που μενει απο σένα είναι ορεξη να το πηγαίνεις στον κόφτη.

http://farm1.static.flickr.com/228/497516764_486f58cd2d.jpg

πας κ σε 225 που βγαζη το jdm... ε οσο για το καψημο στα λαδια ειναι σχετικο, το δικο μου 1lt καθε 5κ χλμ το θελει. βεβαια εξαρταται κ που το δουλευεις, εγω το εχω συνεχεια τσιτες οποτε κ λογικο οταν δουλευει 8κ+ συνεχεια δεν γινεται να μην καψη λαδια. κ απο ορεξη δεν θα το ελεγα το αμαξη ανοιγη στης 5400(vtec) αλλα μετα τις 6κ αρχιζης να νιωθης οτι ''παει'' κ στα ξανασκαει στις 7κ. παραδειγμα ειχα μεσα το αντισπιν πηγενα με 3τη σε γλυστερη ασφαλτο, το ξεκινησα απο χαμηλα το αντισπιν δεν αναψε πουθενα χαμηλα αλλα αναψε στις 7κ στροφες οποτε...

οσο για την φωτο το συγγεκριμενο ειναι το rr με 260 ιπους βελτιωμενο απο ιταλικη εταιρια κ ελαφρωμενο.

btw u can turbo a vtec but u cant vtec a turbo ;p

Link to comment
Share on other sites

Ναι λάθος μου απο βιασύνη εδωσα φώτο αυτό . Oρίστε το κανονικό :phttp://www.hondacivicmugen-si.com/2008_honda_civic_type_r_2.jpg , Είχα φάει και εγώ ένα κλοτσίδι καλο μια φορά με 2ρα με το s2000 του κολητού , πήγα για μονόπαντη και μου βγήκε κύκλος XD :hehe: ,

Link to comment
Share on other sites

ωρεε αυτα ειναι...παλιομουτρα επιτηδες το κανετε εεε...πιασε ενα μαυρακι η ασημι που λεει και ο φιλος μου ο τομ...το κοκκινακι ειναι ψιλοκιτσ ρε

Link to comment
Share on other sites

Ενα ασημί στο τραπέζι 4 ! εφτασεεεεε! :hehe: ( και το μαυρο καλό , αλλα θα σου βγεί η παναγία να το πλένεις ολη μέρα + η παραμικρή γρατσουνιά -> χτυπα ξυλο , θα φαινεται )

2007hondacivictyper2ss5.jpg

http://upload.moldova.org/auto/Honda/2007_Honda_Civic_Type_R_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

H 19ρα ειναι υπερβολή πιστευω φίλος + οτι θα το κόβει πολύ το αυτοκίνητο . Τα 18ρια που έχει μαμά ειναι πολύ καλά πιστεύω απλά στις φωτο δεν φαινοντε καλά .

2007hondacivictyper1na6.jpg

Περισσότερα εδώ

http://www.netcarshow.com/honda/2007-civic_type_r/02.htm

Link to comment
Share on other sites

Οπως το βλέπεις το αγοράζεις ... Απλα αν προβεις σε αγορά συστήνω πανοράμικ γυάλινη οροφή , ειναι μαυρη και κάνει τρελή διχρωμία στο αμάξι - ανοίγει απο μπροστά μέχρι τα πίσω καθίματα και αρέσει στα κοριτσόπουλα :p . Θα δώ μηπως εχω καμια φωτό απο το δικό μου να πάρεις μιά ιδέα .

Link to comment
Share on other sites

ρε συ τα type-r σηματακια μπροστα και στα πλαινα ειναι optional? τι στο καλο κανουν..

ωραιο και σε ασημακι..

ναι θελει να τα αγορασεις... κ επειδη τα πηρε ενας φιλος μου πιανουν κολους, για 2 αυτοκολητα κ ενα σημα μπροστα... 19αρα δεν λεει με τπτ. απο ομορφια λεει απο γκαζι ομως.... εδω πολλοι στο νεο ταπερ βαζουν 17αρες κ λενε οτι το αμαξη περνει πολυ τα πανο του...

Link to comment
Share on other sites

τα τύπε-ρ ρε συ...αλλα εχουν και αλλα δεν εχουν...αλλα ο zyx εδωσε λυση...αυτο που περιμενα...ελεος ρει 33.000ευρα και πληρωνεις και τα σηματακια...για τις 19αρες εχετε δικιο...αλλα με 17αρι θα ναι πολυ ασχημο..πιστευω το 18αρι καθεται σωστα και απο θεμα επιδοσεων αλλα και απο εμφανιση..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.