Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Κάτσε να μπει.. Κάτι για RS4 και Leasing έλεγε..:devil:

ου ρε πλακα εκανα μπας και ξεστραβωσεις λιγο απο το διαβασμα (παντως σε τουρμπατο audi κατευθυνομαστε)

καλα απο που ξετσ#τσ*νισε η ford? σε λιγο θα μας την πουν και τα lada μΜΟΥΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

οκ bmw και audi τις παω αρκετα το παραδεχομαι.. αλλο το ενα αλλο το αλλο ομως.:shifty:

προς το παρον προσεχω μην μου μεινει κανα πλαστικο στο χερι οταν μπαινω σε αμερικανικο... αιντα ρε

// εγω με 200k θα επερνα πορσε.. γιατι ως γνωστον μετα το Μ πας σε πορσε.. δεν υπαρχει κατι αλλο .

Link to comment
Share on other sites

LOL δεν λεω respect αλλα για ενα χρονο μη τα ισοπεδωνονουμε ολα.. λες και δεν υπαρχει αλλη πορσε για να ταπωσει το nissan... λολολολ

Δεν είμαι υπέρμαχος του Nissan, αλλά απεχθάνομαι την Porsche.

Και ποια Porsche (στα μέτρα του Nissan πάντα, μη μου πεις καμιά Carrera GT) μπορεί να το ταπώσει?

Link to comment
Share on other sites

Ή σε καμιά ΤΑΤΑ:hehe:

ετς ετς.

Καμιά εταιρεία δεν μπορεί να επιβιώσει φτιάχνοντας μόνο luxury cars και supercars

Παρ αυτά η porsche κατάφερε να επιβιώσει φτιάχνοντας και πιο εφικτά αυτοκίνητα όπως η boxter και αυτοκίνητα με απήχηση

lambo ferarri και τα ρέστα έχουν πουληθεί ΠΟΛΛΑ χρόνια τώρα

Link to comment
Share on other sites

ετς ετς.

Καμιά εταιρεία δεν μπορεί να επιβιώσει φτιάχνοντας μόνο luxury cars και supercars

Παρ αυτά η porsche κατάφερε να επιβιώσει φτιάχνοντας και πιο εφικτά αυτοκίνητα όπως η boxter και αυτοκίνητα με απήχηση

lambo ferarri και τα ρέστα έχουν πουληθεί ΠΟΛΛΑ χρόνια τώρα

μπορει τα φερραρικα και οι λαμπο να εχουν πουληθει αλλα τα αυτοκινητα τους γινανε πολυ καλυτερα, δε τα εχει η κουτση μαρια, δεν εχουν σχεδιασμο 140 ετων, βγαζουν ωραιοτερο ηχο.

προσωπικα αμα βγαλει η φερραρι αυτοκινητο σα την κειμαν, και το παρει ολος ο κοσμος, εγω θα ξενερωσω. qq

Link to comment
Share on other sites

california dreaming....

ρε τη παλευουν οι φερραρι ??

ακουω σημερα ενα ηχο απο εξατμιση.. λεω απο μεσα μου .. ποιος καφρος παλι αλλαξε εξατμιση στο punto του.. και γυρναω και τι βλεπω???

360

Link to comment
Share on other sites

μπορει τα φερραρικα και οι λαμπο να εχουν πουληθει αλλα τα αυτοκινητα τους γινανε πολυ καλυτερα, δε τα εχει η κουτση μαρια, δεν εχουν σχεδιασμο 140 ετων, βγαζουν ωραιοτερο ηχο.

προσωπικα αμα βγαλει η φερραρι αυτοκινητο σα την κειμαν, και το παρει ολος ο κοσμος, εγω θα ξενερωσω. qq

Πουλήθηκαν γιατί δεν τα έπαιρνε η κουτσή Μαρία και δεν κάνανε πωλήσεις.

Όταν η ferarri έχει εισόδημα 1,5 εκ€(2007) και η porsche 7 δις€(2006 με αύξηση 1δις απ το 05) λέει πολλά. ;)

Το ότι η porsche κρατάει ακόμα τον ίδιο σχεδιασμό,απλά το κάνει γιατί είναι ενα σήμα κατατεθέν για αυτή.Η ferarri δεν έχει αλλάξει η φιλοσοφία,η lambo όμως άλλαξε.Δεν είναι πια η Diablo και η Countach που ονειρευόμουν όταν ήμουν παιδί.

Αν γίνανε καλύτερα η όχι,να σου πώ δυσκολεύομαι να το καταλάβω.

Άλλες εποχές βλέπεις;)

Link to comment
Share on other sites

Και η Porsche πάει να αγοράσει και το Group VAG ή κάτι τέτοιο, δεν έχω καταλάβει ακριβώς.

Μπα με τέτοιες πωλήσεις τα τελευταία χρόνια δεν νομίζω,πιο παλιά έπαιζε το σενάριο.

Παρ αυτά συνεργάζονται στα cayenne/Touareg

california dreaming....

ρε τη παλευουν οι φερραρι ??

ακουω σημερα ενα ηχο απο εξατμιση.. λεω απο μεσα μου .. ποιος καφρος παλι αλλαξε εξατμιση στο punto του.. και γυρναω και τι βλεπω???

360

έλα ρε ιερόσυλε.

Άκου μια 430 να στανιάρεις

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.