Jump to content



adobe acrobat reader..δε δουλευει το find !!


JohnnyX

Recommended Posts

Το εχω παρατηρησει εδω και καιρο

Γιατι δε δουλευει το find του adobe acrobat reader ?

Βαζω αναζητηση ακομη και τη λεξη που βλεπω μπροστα μου να εχει το κειμενο και δε τη βρισκει !!!

Αν κανω copy paste μια λεξη (οπουδηποτε) μου βγαζει κινεζικα !!! υποθετω πως για αυτο δε μπορει να κανει find...τι στο καλο γινεται....πως μπορει να δουλεψει αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η τελευταια εκδοση του reader..αλλα αν θυμαμε και με προηγουμενες ειχα το ιδιο προβλημα (οχι με ολες ομως)

Οχι δε φαινεται να ειναι σκαναρισμενο το κειμενα...αλλωστε οπως ειπα μπορω να κανω copy paste τη λεξη αλλα οταν τη κανω paste μεσα στο find (απλα για να δω αν τη βρει) δειχνει κινεζικα !

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το προβλημα ειναι στη γραμματοσειρα που ειναι γραμμενο το pdf

To προβληματικο pdf ειναι γραμμενο με γραμματοσειρες MSTT31cXYZ

οπου το ΧΥΖ ειναι διαφορα δεκαεξαδικα νουμερα !!! ..τη γραμματοσειρες ειναι αυτες

Το δε κειμενο ειναι της εφημεριδας της κυβερνησης και ενδιαφερει τους παντες..μια και αναφερει για την εγγυηση ηλεκτρονικων συσκευων στα 2 χρονια .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.