Jump to content



μου βγαζει περιεργο μνμ κ δεν bootarei


theHitma@n

Recommended Posts

εχουμε κ λεμε...πηγα εκει που μ ειπες snake...στα volume δν μου τον δειχνει τον SATA. τον δειχνει απο κατω...εχει ονομασια disk2 κ μου γραφει απο κατω "not initialized" k δεξια γραφει "unaloccated"!!

δοκιμασα να τον κανω initialize αλλα μου βγαζει το εξης error...."An unexpected error has occurred.check the System Event Log for more information on the error. close the disk management console,thes restart disk management or restart the computer"

για δωσε καμια ιδεα τωρα....!!:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 20:38]

εχουμε κ λεμε...πηγα εκει που μ ειπες snake...στα volume δν μου τον δειχνει τον SATA. τον δειχνει απο κατω...εχει ονομασια disk2 κ μου γραφει απο κατω "not initialized" k δεξια γραφει "unaloccated"!!

δοκιμασα να τον κανω initialize αλλα μου βγαζει το εξης error...."An unexpected error has occurred.check the System Event Log for more information on the error. close the disk management console,thes restart disk management or restart the computer"

για δωσε καμια ιδεα τωρα....!!:D

Δωσε το system event log και αν μπορεις μια εικονα στους δισκους απτο management....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Louris7 [Σήμερα, στις 19:45]

Δωσε το system event log και αν μπορεις μια εικονα στους δισκους απτο management....

επειδη ειμαι noob:D μπορεις να μ πεις που βρισκω το system event log ??

οριστε ι photo με τους δισκους....

http://www.imageshack.gr/viewer.php?file=yewwe4zjm2mgyutyoznd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 22:04]

επειδη ειμαι noob:D μπορεις να μ πεις που βρισκω το system event log ??

οριστε ι photo με τους δισκους....

http://www.imageshack.gr/viewer.php?file=yewwe4zjm2mgyutyoznd.jpg

..Λιγο πιο πανω ειναι το event viewer!!!!!.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.