Jump to content



Toyz 4 Big Boyz


RootX

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από perp [10-11-2007 19:56]

Μπαααα, θέλω κάτι πιο hardcore ρε συ.... δεν μπορω τα μπογιατοπίστολα... :D

Αλλο airsoft αλλο paintball, τωρα αν θες να βγαζεις και αιμα εκτος απο μελανιες τι να σου πω :p

Link to comment
Share on other sites

Καντε τα 3 τα ιντερεστινγκ :laughing:

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 03:17]

Αλλο airsoft αλλο paintball, τωρα αν θες να βγαζεις και αιμα εκτος απο μελανιες τι να σου πω :p

Οχι ρε μαν...σίγα μην φάω και κάνα άνθρωπο... :hehe: απλά να εχει λίγο παραπάνω αδρεναλίνη... το paintbaill λιγο κλεφτες και αστυνόμους μου κάνει, κατι σε pro φάση θα είχε πλάκα, με σενάρια προσβολής και πιο εμπειρο εξοπλισμό...:p (κάτι απο reality μου κάνει έτσι όπως το έθεσα... :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ

που ειναι η εκθεση ειπαμε????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [10-11-2007 19:47]

Μπα σε καλό σου, τσάμπα με αναστάτωσες (με εξαίρεση το κοντινό στα λουκανικοδαχτυλάκια που είχα ξεχάσει).

Αλλού πήγε το μυαλό μου διαβάζοντας τον τίτλο και σκεπτόμενος τον δημιουργό του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.