Jump to content



Toyz 4 Big Boyz


RootX

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από perp

Κάτι αντίστοιχο (λέμε τώρα) δεν γινεται κάθε χρονο και στην Ελλάδα??... 1 φορά εχω πάει στην Κηφίσίας αν θυμάμαι καλά.... αλλα καμία σχέση με αυτό που βλέπω...

btw αυτό θέλω εγώ.... :hehe:

Πανο ξεκινα paintball ρε συ :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Snips

Γίνεται να κάνετε BAN έναν moderator; Για το καλό της ψυχικής μας υγείας ρε παιδιά!

Γιατί παιδί μου; Δεν έχεις ξαναδεί τον RootX να επιτίθεται σε chicken wings; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από 2cpu [Σήμερα, στις 22:50]

Κατι τετοιο 0_ο η να παμε σε mother ussr? η θες κατι γρηγορο ?:p

άνετα σου λέω ρε.....

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 22:55]

ρε σεις πλακα με κανετε...δηλαδη απο τις φωτο που σηκωσαν...με τα οπλα σκαλωσατε εσεις?....γιατι εγω ηδη εχω ερωτευτει..:hehe:

είπα και εγώ δεν θα το σχολίαζε ο Rocco... :p:D Κλασσικά promotion girls ειναι ρε dude... κλασικα ίσιο ξανθό/βαθυ μελαχρινο μαλλι, κολλητα ρούχα, όλα εξω και κόκκινο κραγιόν... νταξ... αν φόραγαν street teasing ρουχα και κάνα hood πιο πολυ θα με έβαζαν σε τριπάκι σχολιασμού ... μια απο τα ίδια ειναι...ασχέτως αν ειναι κ@υλα.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Χθες, στις 20:32]

Κατ'αρχάς, τις επόμενες φωτό, μου είπε ο darkcount να τις αφιερώσω στον Θέμη :hehe:

dsc00213cf9.jpgdsc00288bh1.jpg

για τοσο handpicked quad που σου στειλα μονο φωτο ρε αληταμπουρακο?:rant:

Μακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη:D

p.s.

Νο1: Προφιτερολια εκει εξω δεν εχουν?:daisy:

Νο2:ο 38 γιατι ποτε του δεν αποκαλυπτεται?προσπαθει να καλιμπραρει απο μακρια τα διχτυωτα γιατι το κοντινο φοκους τον χαλαει?:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

Νο2:ο 38 γιατι ποτε του δεν αποκαλυπτεται?προσπαθει να καλιμπραρει απο μακρια τα διχτυωτα γιατι το κοντινο φοκους τον χαλαει?:p

απο τεχνικης αποψης ...καπου εκει κοντα ειναι..

Για τηλεφακο εχει εναν 17-55 f2,8 ...για νορμαλ καταστασεις εναν 12-24mm f4 ..και οπου να ναι λογικα ...8α παρει και εναν wide υποθετω στα 8mm:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.