Jump to content



Κανουν party στον υπολογιστη ?...


Louris7

Recommended Posts

Λοιπον εχω το εξης "προβλημα"....

Σε υπολογιστη γνωστης μου, και ενω ηταν στο msn , και μιλουσε με εναν φιλο της, αυτος της ειπε τι τραγουδι ακουει εκεινη τη στιγμη....( σαν αποδεικτικο , οτι μπορει να της κανει ο,τι θελει στον υπολογιστη της)....

Της ειπε οτι εχει "αφησει ανοιχτει οδο απτο router της".. και οτι δεν μπορει να κανει τιποτα γι'αυτο...

Εγω την ρωτησα, αν ειχε τρεξει ποτε τιποτα που να της ειχε στειλει και μου ειπε οχι....

Το παιδι σπουδαζει υπολογιστες οποτε σκεφτηκα οτι "χτυπαει " το router της και κανει οτι θελει ή τελος παντων δεν εχει εγκαταστησει καποιο προγραμμα σ'αυτην....

Labητες....

Υπαρχει λυση στο να μην μπορει να της "κοιταει" το Pc?.....

Εγω της ειπα να κανει restart το router και να μην ξαναμιλησει μαζι του αν θελει να μην μπαινει στο Pc της!!!!! Λεω μηπως και απτο msn κατι κανει αυτος.....

Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 19:13]

LOL, μήπως η φίλη είχε το "Show what I'm listening to" στο MSN? :p

+1+1+1

εγω που ειμαι μεγαλυτερος χακερ εχω βρει αλλο...μπορω να δω με μυστικο τροπο απτο μσν αν μου γραφεις μηνυμα να μου απαντησεις η με γραφεις γενικα:p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 20:13]

LOL, μήπως η φίλη είχε το "Show what I'm listening to" στο MSN? :p

Τι να σου πω... Παντως καποιο προγραμμα λεει δεν εχει εγκαταστησει.

Αρχική απάντηση από icy20 [Σήμερα, στις 20:19]

Αν ΔΕΝ ειναι αυτο που λεει ο jpavly ας της πει τοτε ποσο σκληρο εχει ελευθερο στον υπολογιστη και ας κανει και φορματ :p

Καλο.. Γιατι οχι?.... Θα της πω να τον δοκιμασει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Σήμερα, στις 21:03]

firewall/antivirus έχει?

msn ο ορισμός της τρύπας!

Εχει antivirus.... Δεν θα εβρισκε κατι?.....

Το θεμα ειναι, υπαρχει περιπτωση οντως να μπορει να βλεπει τον υπολογιστη?....

Εγω , αν σπουδαζω υπολογιστες, φανταζομαι με τις παραπανω γνωσεις, κατι να εκανα...

Γι'αυτο το λεω...

Δεν μπορει οντως να τον ανιχνευει?..

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω πως εχει κανει τιποτα ιδιαιτερα περιεργο το παλικαρι...απλα μαλλον εχει βρει καποιο ωραιο scriptακι του plus (η εχει γραψει δικο του αφου ξερει προγραμματισμο) και της κανει πλακα...οποτε η καλυτερη λυση ειναι να τον αρχισει και εκεινη στο δουλεμα :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa [Σήμερα, στις 00:24]

δεν πιστευω πως εχει κανει τιποτα ιδιαιτερα περιεργο το παλικαρι...απλα μαλλον εχει βρει καποιο ωραιο scriptακι του plus (η εχει γραψει δικο του αφου ξερει προγραμματισμο) και της κανει πλακα...οποτε η καλυτερη λυση ειναι να τον αρχισει και εκεινη στο δουλεμα :D :D

Πως ?...

Αφου ειναι ασχετη...

Η λυση ειναι να βγαλει το Plus?.....

Link to comment
Share on other sites

κατσε, το messenger plus το εχει εγκατεστημενο; αν το εχει τοτε κατεβασε της μερικα scripts πες της πως δουλευουν και τελειωσες...με το να το ξηλωσει (αν της κανει οντως απο εκει πλακα ο αλλος ) δεν θα αλλαξει τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.