Jump to content



Battlefield 2 και expansions


hurin

Recommended Posts

Έχω το battlefield 2 αυθεντικό και το έχω λυώσει τα τελευταία 2 χρόνια. Μου φαίνεται θέλω μία ανανέωση, καθώς το battlefield 3 θα αργήσει να βγει.

Να αγοράσω το special forces (το βρήκα με 10Ε)? Έχει ενδιαφέρον από χρήστες για multi?

Τα άλλα 2 expansion (euro forces και armored fist) τί λένε? Αξίζουν?

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου αξιζουν αν θες να παραμεινεις στο ιδιο παιχνιδι.

Νεοι χαρτες και οπλα. Το armored fist δε το εχω δει δε ξερω, για τα αλλλα 2 που αναφερεις,

εφοσον το γουσταρεις (το BF) θα σου αρεσουν.

edit: σωστα λεει ο ρασερ, δες και το 2142

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από 2142. Πάρε το SF. Έχει κόσμο σε multi. Το AF και το EF δεν μαζεύουν πολύ.

Ανανέωση θα υπάρχει μόνο όταν βγουν επιτέλους στο κοινό τo Forgotten hope 2, (αν ενδιαφέρεσαι για ww2)

Επίσης αν δεν έχεις ακόμα δοκιμάσει το Project Reality mod, θα πρότεινα να το κάνεις. Ξενίζει στην αρχή αλλά σε μαγνητίζει μετά. Team-based βέβαια και ξεχνάς το κυνήγι των Stats κτλ. Φανταστικό mod.

Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτό ρε παιδιά το project reality......με ξαφνιάσατε...πρώτη φορά τώρα το είδα και το κατεβάζω!!

Να ρωτήσω κάτι off topic. Ξέρετε αν μπορεί να γίνει nickname change στο Bf2. Αν και γκούγκλαρα και βρήκα αρνητική απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.