Jump to content



Προβλημα


ΗλιαςΚ

Recommended Posts

Καλημερα σε ολο το φορουμ

χθες κατεβαζα κατι αρχεια και ειμουν μακρια απο τον υπολογιστη οταν γυρισα μετα απο κανα μισαωρο η οθονη ηταν μαυρη .

Ας κανω ενα restart λεω

κανω αλλα μπααα τιποτις...

απο τοτε μαυρη οθονη ...

να σημειωθει οτι η καρτα γραφικων μου 6600GT ειναι κλοκαρισμενη και στο need for speed pro που επαιζα την προηγουμενη τα ειχε βρει σκουρα...

λετε να τα φτυσε?

πως μπορω να την ελεγξω (η οθονη ειναι οκ)

α λεπτομερεια σημερα το πρωι που ανοιξα τον υπολογιστη ανοιξε και μετα απο 1 λεπτο παλι εσβυσε παλι η οθονη ( το pc δουλευει κανονικα)...

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτο το παθαινω πολλες φορες οταν αφηνω ανοιχτο τον εξωτερικο σκληρο μου και κλεινω την οθονη...μαλιστα και reset να κανω αν δεν κλεισει ο δισκος το συστημα δεν μπαινει στα win...μηπως την πατησει και εσυ κατα καποιο παρομοιο τροπο;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα επιμείνω στο να ελέγξεις με μια άλλη κάρτα τι παίζει...δεν λέω και να είναι αλλού το πρόβλημα πάρε κάποια νέα κάρτα σαν την 3850, αλλά αν είναι αλλού και αυτό το αλλού...κοστίζει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.