Jump to content



Lafas has left da building (again)


Heatspreader

Recommended Posts

Για να μη τα ισοπεδώνουμε όλα, με βάση κάποια posts που διάβασα πιο πριν, ουδεμία σχέση έχει το P35 με το 680i. Ούτε καν πρέπει να τα αναφέρουμε μαζί, αφού είναι η μέρα με τη νύχτα. Μη τρελαθούμε τελείως. Το P35 είναι μακρααααάν καλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lafas1987 [Σήμερα, στις 11:46]

Για να μη τα ισοπεδώνουμε όλα, με βάση κάποια posts που διάβασα πιο πριν, ουδεμία σχέση έχει το P35 με το 680i. Ούτε καν πρέπει να τα αναφέρουμε μαζί, αφού είναι η μέρα με τη νύχτα. Μη τρελαθούμε τελείως. Το P35 είναι μακρααααάν καλύτερο...

???????:confused:
Link to comment
Share on other sites

Lafas1987 μιας και η μητρικη σου με το P35 ειναι πααααααααρρρρααααααα πολυ καλυτερη απο αυτες με το chipset 680i ποσταρε μας κανα αποτελεσμα ετσι ωστε να δικαιολογεις αυτα που λες......

ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ !!!! ΛΟΛΛΛΛΛΛΛ

Αλλα τα αποτελεσματα των μετρησεων σου, πρεπει να ειναι πααααααααρρρρααααααα πολυ καλυτερα απο αυτα του 680i για να εχεις το δικαιωμα να μιλας με τετοιο τροπο.

Διαφορετικα μην ποσταρεις καν.... και μεινε με τις απατηλες ιδεες σου....

Επισης μην αναφερεις παλι για το overclock σου με το 680i και τα σχετικα........(520FSB δουλευω σταθεροτατος).

Τωρα αναφερεσε γενικα σαν κατασκευη και αποτελεσμα επιδοσεων... οποτε παρουσιασε και αποδηξει μας αυτα που λες :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη καταντάς πολλές φορές παιδάκι... Έλεος.

Τα αποτελέσματα φαίνονται στην υπογραφή μου. Σου έχω πει 100 φορές γιατί είναι μούφα το Striker, αν δεν μπορείς να το καταλάβεις, δικό σου πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Οταν δεν εχουμε να απαντησουμε και να αποδειξουμε κατι την κανουμε με πλαγια.....

Σηκωσε benchmarks... και ασε τα λογια, αφου προκαλεις απεδειξε ποσο καλυτερος εισαι με νουμερα...

Link to comment
Share on other sites

Βρε Γιαννάκη πως το είδες το θέμα τώρα????? Κάνουμε αμάν να γλυτώσουμε από το επαναλαμβανόμενο αυτό θέμα με τις εντυπώσεις του lafa για το i680, την striker και το απίστευτο Ρ35, και έρχεσαι εσύ τώρα και τον ξαναμπριζώνεις?????

Για ηρεμήστε σας παρακαλώ γιατί μας έχετε κουράσει όλους πλέον με το θέμα αυτό. Όπως θέλει ο καθένας ας δουλεύει τη μητρική του και ας αφήσει εμάς τους υπόλοιπους στα χάλια μας είτε i680 έχουμε είτε Ρ35 είτε ντενεκέ ξεγάνωτο!

Αν συνεχιστεί αυτό το θέμα με τις προσωπικές αντιπαραθέσεις θα αναγκαστούμε να πάρουμε μέτρα:T:

Link to comment
Share on other sites

Εσύ είσαι αυτός που δεν έχει τι να απαντήσει. Έχω γράψει άπειρες φορές στο συγκεκριμένο Topic τους λόγους που το Striker δεν είναι καλό και γενικότερα το 680i και καλό θα ήταν να κάνεις ένα search. Πέρα από εμένα όμως το πόσο προβληματικό είναι το MOBO, δεν το λέω μόνο εγώ. Εκτός από ξένα Forums και από μεγάλους Overclockers, ακόμα και σε αυτό το Forum και στο συγκεκριμένο Topic υπάρχουν άνθρωποι που έχουν καταγράψει τις εμπειρίες τους. Επίσης μόνο και μόνο η αξιοπρεπέστατη και σεβαστή δουλειά που έχει κάνει ο Μάριος με τα τόσα πολλά "κόλπα" που θέλει το MOBO για να στρώσει κάτι δείχνει. Επειδή από ότι καταλαβαίνω το Topic απευθύνεται σε Funboys της Striker, ξέρω ότι δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη.

PS: Αν έχεις δει πολλούς με Quad στα 4GHZ με striker πόσταρε τα δικά σου αποτέλεσματα, γιατί εγώ δεν βρίσκω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εγραψες απειρες φορες.... ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΕΣΕΝΑ τον extreme overclocker...

Δεν συζητω αλλο. O φανατισμος τελος,-

Κατι τελευταιο...

Οπως ειμαι 100% σιγουρος εαν επεφτες σε ελατωματικο κομματι P35 θα ειχαμε μια απο τα ιδια..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lafas1987 [Σήμερα, στις 15:59]

Εσύ είσαι αυτός που δεν έχει τι να απαντήσει. Έχω γράψει άπειρες φορές στο συγκεκριμένο Topic τους λόγους που το Striker δεν είναι καλό και γενικότερα το 680i και καλό θα ήταν να κάνεις ένα search. Πέρα από εμένα όμως το πόσο προβληματικό είναι το MOBO, δεν το λέω μόνο εγώ. Εκτός από ξένα Forums και από μεγάλους Overclockers, ακόμα και σε αυτό το Forum και στο συγκεκριμένο Topic υπάρχουν άνθρωποι που έχουν καταγράψει τις εμπειρίες τους. Επίσης μόνο και μόνο η αξιοπρεπέστατη και σεβαστή δουλειά που έχει κάνει ο Μάριος με τα τόσα πολλά "κόλπα" που θέλει το MOBO για να στρώσει κάτι δείχνει. Επειδή από ότι καταλαβαίνω το Topic απευθύνεται σε Funboys της Striker, ξέρω ότι δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη.

PS: Αν έχεις δει πολλούς με Quad στα 4GHZ με striker πόσταρε τα δικά σου αποτέλεσματα, γιατί εγώ δεν βρίσκω. ;)

η αληθεια ειναι οτι η στραικερ εχει πολλα χουγια

αλλα δυστυχως για σλι αποτελει μονοδρομο.αν υπηρχε υποστηριξη για σλι απο χ38 η p35

να εισαι σιγουρος οτι ειμαι ο πρωτος που θα πετουσε το ι680 απο το παραθυρο και το τε πραγματικα θα ειχαμε extreme επιδοσεις:T:

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΜΕΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΗΜΑΖΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ 100% ΣΤΑΘΕΡΑ !!!!

Και να πω οτι επεσα σε καλη STRIKER αντε... 3 εχω αλαξει, και με τις 3 ακριβως τα ιδια αποτελεσματα..... Ανετα 500ρισε το FSB και ο επεξεργαστης μου >4GB (4010MHz σταθερα και μεχρι 4120MHz εχω πιασει αλλα με προβληματα και δεν ειχα υπομονη για να ψαξω.)

:banging: :banging: :banging: :banging:

Επισης εδω και 10 μηνες λειτουργω τον υπολογιστη μου 24/7 ασταματητα και ειμαι στα 3735ΜΗΖ (9χ415), παιζω αταιλειωτα GAMES και ολη την νυχτα το PC κατεβαζει ασταματητα... οπωτε τι να μου λεει εμενα ο LAFAS1987 για προβληματα του 680... :nerd::nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Αν συνεχιστεί αυτό το θέμα με τις προσωπικές αντιπαραθέσεις θα αναγκαστούμε να πάρουμε μέτρα:T:

Δεν ξέρω αν έχουν επιρρεαστεί τα Ελληνικά μου με την ξενιτιά γιαυτό με quotarω.

Η επόμενη κίνηση δικιά σας boyz :T:

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι αν συνεχίσεις εσύ και ο JOHNX2 την προσωπική αντιπαράθεση και την "γκρίνια" για τα καλά του Ρ35 και του ι680 θα σας μπανάρω για 1 εβδομάδα.

Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ασχολούμαστε και να διαβάζουμε την παιδική συμπεριφορά σας. Ξανά?!

Έχεις κάποια άλλη απορία?????

Link to comment
Share on other sites

Έχω. Πως νομίζεις ότι έχεις το δικαίωμα να μιλάς με αυτό το τρόπο επειδή είσαι Moderator.

Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ασχολούμαστε και να διαβάζουμε την παιδική συμπεριφορά σας. Ξανά?!

Έχεις κάποια άλλη απορία

Είσαι πολύ προκλητικός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lafas1987 [Σήμερα, στις 20:00]

Έχω. Πως νομίζεις ότι έχεις το δικαίωμα να μιλάς με αυτό το τρόπο επειδή είσαι Moderator.

Είσαι πολύ προκλητικός.

Ελεος...Τόσες προειδοποιήσεις σας έκανε ο άνθρωπος...σταματήστε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lafas1987

Είσαι πολύ προκλητικός.

Και πολύ αποκαλυπτικός επίσης. Γιαυτό θα σου αποκαλύψω ότι τα λέμε την επόμενη βδομάδα....Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος :T:

Όταν επιστρέψεις με το καλό κάνε τα παράπονα σου στην Διεύθυνση.

C ya :hi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.