Jump to content



HDTV στην Ελλάδα....


perp

Recommended Posts

racer το video ειναι σωστο.κατεβασε το km player που παιζει πολλα hd βιντεο ανετα.

http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP/Download/kmp.exe

για το sky δεν τον εχω δει αλλα εχω ακουσει καλα λογια.τα artifacts εντοπιζονται στα γρηγορα πλανα.καλυτερα hd και artifacts παρα sd και θολουρα.μερα με νυχτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

το stretch είναι ενοχλητικό, ιδίως όταν βλέπεις τηλεόραση με γυναίκες, όπου αρχίζουν τις απορίες "πως πάχυνε έτσι αυτή?", "μα καλά, τι φοράει τέτοια ρούχα έτσι χοντρή που είναι?" κλπ :p

Εμένα και τα δύο αρχεία παίξανε μια χαρά (είδα και τα γκολ της πορτογαλίας που δεν τα'χα δει :))

Link to comment
Share on other sites

Στο βιντεο απο το μουντιαλ εχω θολουρα οταν η κινηση ειναι γρηγορη (mpc+coreavc+ac3filter). Το βιντεο απο το euro ειναι τελειο.

Mια απορια εχω. Ηd ready=1366*768, full hd=1920*1080. Γιατι τα hd βιντεο τα βγαζουν σε αλλες αναλυσεις? Ετσι και σε οθονη υπολογιστη και σε τηλεοραση (16:10 και 16:9 αντιστοιχα) παλι βλεπουμε μαυρες μπαρες πανω και κατω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.