Jump to content



ADSL Connex ερώτηση


neuromancer

Recommended Posts

Έχω ADSL connex (ΟΤΕ-760kbps) που έχει γίνει αορίστου (πέρασε το 6άμηνο). Ξέρει κανείς αν μπορώ να ανέβω σε ταχύτητα με κάποιο Update στο συμβόλαιο? Θα χρειαστεί να αλλάξω εξοπλισμό αν αλλάξω ταχύτητα?

Link to comment
Share on other sites

αρα δεν ειναι ρουτερ...κοιτα, το μονο που εχεις να κανεις ειναι να παρεις ενα τηλεφωνο στο 134 ωκαι να δεις αν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε μεγαλυτερη ταχυτητα και σε ποια...απο εκει και επειτα για την αιτηση θα σου ζητησουν ενα ΑΦΜ και θα περιμενεις το πολυ μια εβδομαδα και μετα θα εισαι ετοιμος...

Ιδου και ο τρεχων τιμοκαταλογος...http://www.oteshop.gr/page_content.asp?wid=596&hop=h&scid=139

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και γω να ρωτήσω κάτι

Υπάρχει περίπτωση να περάσω μονο γραμμή ADSL χωρίς τηλ απο τον ΟΤΕ??Conx θέλω να βάλω αλλά το τηλ δεν το χρησιμοποιώ καθόλου.Όχι κάτι το ιδιαίτερο,1Mbps είναι καλά

@neuromancer

off topic,αλλά κάτι μου θυμίζει το nick σου.Ένα παιχνίδι στον C64??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium

Θέλω και γω να ρωτήσω κάτι

Υπάρχει περίπτωση να περάσω μονο γραμμή ADSL χωρίς τηλ απο τον ΟΤΕ??Conx θέλω να βάλω αλλά το τηλ δεν το χρησιμοποιώ καθόλου.Όχι κάτι το ιδιαίτερο,1Mbps είναι καλά

εννοεις οτι τωρα δεν εχεις τηλεφωνο και θελεις να βαλεις μονο adsl; Αν θυμαμαι καλα (επειδη πρεπει να το εχουμε ξανασυζητησει) δεν γινεται...Παρτους ομως ενα τηλεφωνο για να σιγουρευτεις...Δεν χανεις τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εμμμ,η forthnet δεν με εξηπηρετεί,δεν μπορούν να μου βάλουν γραμμή και εκτός απο αυτό,κάνουν δωρεάν κλήσεις για να μπορείς να περιμένεις την εξηπηρέτηση ώρες ολόκληρες χωρίς χρέωση??Και στο τέλος το γλυφιτζούρι,φταίει ο ΟΤΕ.Επίσης η forthnet δεν έχει ιδιόκτητο δίκτυο,απο τον ΟΤΕ αγοράζει τις γραμμές.’μα ήταν δικό της θα έλεγε ποτέ οτι φταίει ο ΟΤΕ??Μην τρελαθούμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium

Εμμμ,η forthnet δεν με εξηπηρετεί,δεν μπορούν να μου βάλουν γραμμή και εκτός απο αυτό,κάνουν δωρεάν κλήσεις για να μπορείς να περιμένεις την εξηπηρέτηση ώρες ολόκληρες χωρίς χρέωση??Και στο τέλος το γλυφιτζούρι,φταίει ο ΟΤΕ.Επίσης η forthnet δεν έχει ιδιόκτητο δίκτυο,απο τον ΟΤΕ αγοράζει τις γραμμές.’μα ήταν δικό της θα έλεγε ποτέ οτι φταίει ο ΟΤΕ??Μην τρελαθούμε

δεν ντρεπεσαι λιγακι ; αντι να τους ευχαριστησεις που σου προσφερουν υπηρεσιες απεριοριστης μουσικης αναμονης τους κραζεις κι'απο πανω; δεν ειμαστε καλα....:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.