Jump to content



Τρελός ΙΕ


reifen

Recommended Posts

Αν δεν έχει τρελαθεί αυτός θα τρελαθώ εγώ

Το πρόβλημα κάποια στιγμή τον πιάνει και δεν μου επιτρέπει να κάνω αντιγραφή σε κείμενο η άνοιγμα σε άλλο παράθυρο . Μοναδική λύση να κάνω επανεκκίνηση .

Δεν νομίζω ότι είναι Ίος αλλά ποτέ δεν ξέρεις ,σας βάζω και μερικά screenshot μήπως βγάλετε άκρη.

Screen01.jpg

Screen02.jpg

Screen03.jpg

Screen04.jpg

Screen05.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολλα add-on εχεις.

Δοκιμασε να τον τρεξεις χωρις τα add-ons, απο το shortcut που εχει για αυτον τον λογο,

και αν δεν στο κανει τοτε πρεπει να βρεις το προβληματικο add-on κανοντας disable ενα την φορα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa

εναλλακτικα θα μπορουσες να βαλεις τον firefox και να λυσεις οριστικα ολα σου τα προβληματα...:D :D

Ή ακόμα ποιό ενναλακτικά να βάλεις τον Opera, να λύσεις οριστικά όλα σου τα προβλήματα και να σερφάρεις και ποιό γρήγορα... :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa [Χθες, στις 11:53]

εναλλακτικα θα μπορουσες να βαλεις τον firefox και να λυσεις οριστικα ολα σου τα προβληματα...:D :D

Συμφωνω και επαυξάνω....

Mozilla Rulezzz:banging: :banging:

Link to comment
Share on other sites

Δν καταλαβαίνω ποιος ο λόγος να ασχολειθουμε κ'άλλο με αυτό το θέμα !!!!!

Φίλε μ βγάλε απο το μυαλο σου τον ΙΕ, ξεχνα τον, διεγραψε τον...!!!! :rip: :rip: :rip:

Mozilla Firefox is the only way!

http://www.mozilla-europe.org/el/products/firefox/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.