Jump to content



αλλη μια ερωτηση παιδια για 22' WIDE ! help


vaspiou

Recommended Posts

Καλησπερα! Οπως και τοοοοσοι αλλοι ετσι και γω ειπα να ρωτησω για καποιες οθονες. Δεν θα μπλεξω panels kai ιστοριες...Εγω θελω μια οθονη 22' wide να παιζω τα παιχνιδακια μου και να βλεπω dvds. Δεν θα κατσω να ασχοληθω με HD γτ πιστευω ακομα οτι ειναι νωρις...Με budget ~300Euro κατεληξα σε αυτες τις 2.

Ό,τι μπορειτε να μου πειτε για αυτες καλοδεχουμενο...(εκτος βεβαια οτι ειναι 5ms και 2 ms )

Ευχαριστω πολυ!!!

IIYAMA

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.160117

VS.....

SAMSUNG

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.168192

:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha [Σήμερα, στις 01:01]

Eγω προτιμησα την δευτερη και εμεινα πληρως ικανοποιημενος. Πριν λιγες μερες ειχε +40ε.

δλδ εισαι ευχαριστημενος με το contrast και με ολα?...κατι που σε "χαλαει" ?

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha

Eγω προτιμησα την δευτερη και εμεινα πληρως ικανοποιημενος. Πριν λιγες μερες ειχε +40ε.

Μια από τα ίδια και εγώ...η οθόνη αξίζει μέχρι και το τελευταίο της euro (προσωπική άποψη πάντα)

Αρχική απάντηση από vaspiou

δλδ εισαι ευχαριστημενος με το contrast και με ολα?...κατι που σε "χαλαει" ?

:T:

Εμένα δεν με χαλάει τίποτα πάντως...ίσα ίσα συμβαίνει ακριβώς το αντίθετό :D

Link to comment
Share on other sites

Το «να χαλάει» κάτι τον καθένα είναι τόσο υποκειμενικό φίλε που δεν θα βγάλεις άκρη.

Και σε κατάστημα να την δείς όμως σε σχέση με άλλες πάλι δεν θα βγάλεις άκρη αφού συνήθως δουλεύουν με λάθος ρυθμίσεις.

Διάβασε μερικά reviews στο νετ και κρίνε ανάλογα με τα γούστα σου και την τσέπη σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha

Eγω προτιμησα την δευτερη και εμεινα πληρως ικανοποιημενος. Πριν λιγες μερες ειχε +40ε.

σε αυτη ή καποια ποιο φτηνη της ιδιας εταιρειας υπαρχει καποιος τροπος ωστε να εχεις συνδεδεμενα ταυτοχρονα και το d-sub και το dvι και να τα εναλλασεις χωρις να χρειαζεται να πειραζεις τα καλωδια καθε τρεις και λιγο;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.