Jump to content



Το νέο Silverstone TJ10 (ESA certified)


dubber

Recommended Posts

Καλα οταν εχεις δοκιμασει κανα 30αρια κουτια οπος εγω εδω και χρονια και το εχεις δουλεψει ελα πες μου...

Το Ομορφο ειναι και θεμα γουστου...

Εμενα για παραδειγμα μου αρεσουν παντα τα τυπου Κυβος...

Αλλα για να λες οτι αυτο το κουτι ειναι το ποιο ασχημο που εχει βγει μαλον δεν εχεις δει πολλα..

Ας πουθμε για ολες τι γυφτιες που εχουμε δει εδω και χρονια με που εβγαιναν ολα πανω στο σασι ενος cheiftech με αλλα πλαστικα ......(scorpion/alien spider...etc ......) η της μαλακιες που βγαζει η NZXT,XION.RAIMAX,XCLIO....ελα ασε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Χθες, στις 16:12]

Ας μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα, δεν εχουν καμια σχεση τα 2 κουτακια , ουτε σε θεμα ποιοτητας ουτε σε τπτ....

Βασικα για χαβαλε εκανα το ποστ αλλα καποιος θελησε να με προσβαλει..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis [Σήμερα, στις 18:21]

Ελα...και το Silverstone??

Exω 2 HTPC τους αλλα παλια μοντελα.....ποιο ειναι αυτο που εχεις ?

αυτο ειναι, και μοιαζει σχεδον με κυβο λογο υψους...
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis [Σήμερα, στις 19:16]

Βασικα για χαβαλε εκανα το ποστ αλλα καποιος θελησε να με προσβαλει..

Αν ο κάποιος είμαι εγώ, απλά LOL! Είπα ότι είναι μάπα το καρπούζι, το πήρες προσωπικά? Χαχα, δεν το πιστεύω απλά... τόσο που δεν λέει να απαντήσω καν σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κοβει να καταλαβης το γιατι ασε...τοτε μην απαντας...

Πχ....δειχνεις το αμαξη σου και καποιος σου λεει..οτι ειναι *******....δεν ειναι να το παρεις προσωπικα??....

Αστο....μην απαντας καλυτερα......

Link to comment
Share on other sites

Και δεν αρχίζεις, εσύ εκτίθεσαι.

Λοιπόν, επειδή φοράω παντελόνια, το κουτάκι σου είναι το πιο όμορφο που έχω δει και μάλιστα από ποιότητα σκίζει!

Όλες οι άλλες ντουλάπες που έχω δει δεν πιάνουν μία μπροστά του :)

Link to comment
Share on other sites

Spartiatis είσαι πολύ φάουλ σε όλα. Καταρχήν το να δείξεις το κουτί σου είναι offtopic. Το να αρχίσεις μια κόντρα επειδή κάποιος το είπε ντουλάπα είναι επίσης off. Τρίτον είμαστε στην κεντρική σελίδα, κάτι που με κάνει ακόμα πιο "ευέξαπτο". Σε λίγο θα φύγουν για blackhole οι καταχωρήσεις, αν θέλετε να προσθέσετε κάτι κάντε το τώρα, αλλιώς μετά σε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.