Jump to content



Οθονη αλλα ΠΟΙΑ?


Aloha

Recommended Posts

Παιδες θελω να αγορασω επιτελους νεα οθονη αλλα το θεμα ειναι ποια?Σκεφτομαι να παω σε 20αρα ,την θελω κυριως για games και τανιες.Το θεμα ειναι οτι η αγορα ΠΡΕΠΕΙ (για καποιους λογους) να γινει απο το e-shop και ενω σκεφτομουν να παω στην SM2032BW κατι διαβασα για τo panel που εχει..Να παω στην ASUS MW201U ή καποια αλλη?Μεχρι 300 ευρω ι τιμη αντε 320...Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

γιατι πρεπει να την αγορασεις οπωσδηποτε απο το συγκεκριμενο καταστημα;

Για να ξερεις παντως αγορασα προσφατα απο το Πλαισιο την SM205BW με 199 (20αρα φυσικα) οποτε θα σου προτεινα να ριξεις και εκει μια ματια αν δεν εχεις πιστωτικο ή κατι τετοιο στο e-shop....

Link to comment
Share on other sites

αν παντως δεν θελεις μεγαλυτερη απο 20 ιντσες θα σου ξαναπροτεινω αυτη εδω η οποια εχω την εντυπωση πως ειναι αυτη τη στιγμη η πιο συμφερουσα επιλογη...Δεν ξερω ομως αν την εχει το e-shop

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aloha

ΤΗν ASUS την εχει δει

κανεις?

την ειχα δει στο Πλαισιο την ημερα που πηγα να παρω την δικη μου...Καλη μου φανηκε, δεν μπορω να πω αλλα τελικα με κερδισε η Samsung...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kokolikos [Χθες, στις 13:08]

Δεν την φέρνει το Ε-Shop Πλέον τι έχει όμως το Πλαίσιο......:p :P :p :P :p

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978102&product=1051962

+1, και 10000:1 και zero pixel.. και.. WIDE! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.