Jump to content


Need driveres For Lg1919S


jimakos21

Recommended Posts

Παιδια εχω προβλημα...! Εκανα φορματ κ δεν βρισκω το σιντακι που ειχε η οθονη με τα drivers .. Η οθονη μου ειναι η lg flatron 1919S..

Εψαξα στο google αλλα και στο σιτε της lg αλλα τπτ...

Πλζ help!:cry: μου βγαζει και ενα μηνυμα το photoshop και θελω να κανω κατι πανω σ'αυτο... :help:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eon

Ορίστε. Μόλις το έκανα upload. Πες αν δούλεψε κανονικά.

http://rapidshare.com/files/92029772/L1919S.rar

Βασικα ειμαι λιγο ασχετος απο τετοια και θελω λιγο help! :o

Συγκεκριμενα παω Διαχειριση Συσκευων--> Παω στην οθονη μου --->Ενημερωση-->Εγκατασταση (για προχωρημενους ) και εκει που εχει την αναζητηση βαζω τα αρχεια που κατεβασα... (οπως κανω παντα σε driver install ) αλλα δεν γινεται τπτ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spanaks

όχι αναζήτηση, επιλογή οδηγού χειροκίνητα βάλε, και βρες το .inf αρχείο σε αυτά που κατέβασες...

ναι το βρισκω , και δεν κανει ΤΠΤ... Επιλεγο το φακελο... δεν ανοιγη περισσοτερο... Δεν ξερω ειναι ο κλασικος τροπος που κανω driver update και εχω μπερδευτη..εχει 3 περιεργα αρχεια... :( :(

Link to comment
Share on other sites

Εχει 3... το 1 λεει στα χαρακτηρηστικα Τυπος αρχειου : Κατάλογος ασφάλειας

Ανοιγη με: Επεκτάσεις Crypto Shell

@Το αλλο ειναι Προφιλ ICC

Και το 3ο ειναι απο σημειοματαριο...readme πληροφοριες εγκαταστασεις ( μονο πληροφοριες δεν ειναι ... ) :/ :(

Link to comment
Share on other sites

Spanaks το αρχειο δεν πρεπει να εχει κατι τετοιο..

Παντως αν θες κατεβασε το αρχειο για να καταλαβεις ακριβως περι τινος προκειτε..

Ειναι αυτο που προτεινη ο eon και γω μονο αυτο εχω δει στο google να κυκλοφορη..

DL it και πες μου.. ειναι μικρο....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.