Jump to content



Δύο δίσκοι ψώφησαν


grgkopanas

Recommended Posts

Πήρα δύο δίσκους, ίδιους ακρίβως WD 320GB, τον έναν τον έβαλα στο ένα σύστημα και τον άλλο στο δεύτερο, στον έναν έκανα φορματ χωρίς τον δίσκο μέσα και τον άλλο μαζί με τον δίσκο αλλα και στους δύο είχα back-up και τα έχασα όλα. Πάω να τους ανοίξω και μου λεέι "this disc is not yet formated" απο partiotion magic μου βγάζει αυτό 43710084rz1.th.jpg

καμιά ιδέα έχω χάσε ΟΛΑ μου τα αρχεία!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δοκιμάσει αυτό το πρόγραμμα στον έναν δίσκο, μου τα βρήκε όλα κομπλέ, αλλα όταν έχεις 200000 mp3 χρειάζεσε οπωσδήποτε τα ονόματα τους...κατι που δεν έκανε το easy recovery prof...:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από webhunter

Easy recovery professional. Λογικά αν δεν είχες πάνω partition θα στα βρεί όλα χωρίς απώλειες. Κλασσικά αυτά με WD δίσκους.

ενω οι seagate ειναι αθανατοι?.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδοκίμασε με το τελευταίο easy recovery 6.10

Μέχρι και ελληνικές ονομασίες υποστηρίζει

η κοίτα και λίγο της ρυθμίσεις σου

συνήθως στο raw recovery τα βγάζει χωρίς ονομασίες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas007

ενω οι seagate ειναι αθανατοι?.

Σε σχέση με τους WD, τουλάχιστον οι seagate ψοφάνε τελείως και δεν υπάρχει λόγος να κάνεις recover. Ενω με αυτούς πρέπει να μπαίνεις σε διαδικασίες :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.