Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

αν γίνετε να επιστραφούν τα χαμογελα(aka smiles) στην καρτέλα γρηγορη απάντηση

ευχαριστώ

Εκεί είναι βρε, πάτα το "Περισσότερα"

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

απο χτες δεν μπορω να κανω ποστ στις πωλησεις και σε καποια πμ που εστηλα σε mods δεν πηρα απαντηση (υποψιαζομε κατι αλλα δεν θελω να το πηστεψω) μπορει να μου πει καποιος τι εχει παιχτει? ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

κατι ειπα χτες και καποιον πηραξε και μου αφερεσε 100 ποστ απο τον λογαριασμο να μην μπορω να κανω ποστ . (στα υποψην μεχρι χτες μου τα ειχαν χαρησει αυτα τα ποστ γιατι ειμαι αρκετα παλιος εδω μεσα και ειχα το δικαιωμα να ποσταρω στις πωλησεις βαση των ορων του thelab) ξαφνικα απο χτες χαθηκαν 100 ποστ μαγικα και δεν πιστευω στι συμπτωσεις εσεις πιστευετε!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ωρέ παιδί έχουμε και δουλειές :)

Το είδα το pm σου ναι. Σου είχαμε βάλει παραπάνω post για να μπορείς να μπαίνεις στις αγγελίες 6 μήνες πριν αφού είσαι από το 2004 εδώ. Εχθές έγινε ένα update στη βάση και τα posts σου γύρισαν στα πραγματικά. Θα σε φτιάξω σε μερικές ώρες...

Chill με τις θεωρίες συνωμοσίας αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Ζηταω συγνωμη απο οποιον ΠΡΟΣΒΑΛΑ, αλλα εσυ αν εισουν στην θεση μου τι θα εκανες? συμπτωσεις εχω βαρεθει να βλεπω στην ζωη μου. Ή μου τρεχουν ή δεν ξερω και εγω τι (ολη μου η ζωη ειναι μια συμπτωση) για αυτο εχω γινει καχυποπτος αρκετα.

Καλημερα και ευχαριστω για τις απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

Ζηταω συγνωμη απο οποιον ΠΡΟΣΒΑΛΑ, αλλα εσυ αν εισουν στην θεση μου τι θα εκανες?

Θα έκανε την ερώτηση και θα περίμενε την απάντηση, χωρίς άλλα σχόλια που μπορεί να υπονομεύουν οτιδήποτε. Έχουμε σχεδόν 9000 μέλη, λες να μας έπιασε να κόψουμε σε σένα 100 posts μια ωραία πρωία;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση είχατε θέσει Exclude από τα νέα θέματα τα Off topic Και τις πωλήσεις τώρα πάλι επανήλθαν...

Έπρεπε να γίνει διαφορετικά το exclude προς χάρην του καταρεμένου W3C validation. Τώρα είναι και πάλι excluded, αλλά με διαφορετικό τρόπο. Δε πρέπει να τα βλέπεις, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.