Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Όταν το πατάτε και βγάζει τα αποτελέσματα, τι γράφει πάνω αριστερά; πχ:

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 25 από 79

Ενδέχεται να ναι θέμα cache η εμφάνιση των σελίδων και θα ψάξω να βρω πως διορθώνεται, αλλά θέματα δε θα πρέπει να χάνετε.

Ναι αυτο βγαζει...Εμφανιση αποτελεσματων : 1 εως 25 απο 69(στην 1η απο τις 3 σελιδες)

ενω στην 2η, εμφαν αποτελ 41 εως 69 απο 69 και ταυτοχρονα χανεται μετα η 3η σελιδα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι θέμα cache, θα ψάξω να βρω πως διορθώνεται. Γιατί στην ουσία τα αποτελέσματα τα εμφανίζει σωστά, αλλά όχι τον αριθμό των σελίδων. Στο παράδειγμα σου είναι λογικό να μην υπάρχει τρίτη σελίδα γιατί τα αποτελέσματα είναι 69, και κάθε σελίδα έχει 40.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πανω σε αυτο θα πω πως....

αν πατησεις νεα θεματα σου εμφανιζει τα πρωτα 25 αποτελεσματα με 3 σελιδες...και σαν τελευταιο ποστ περιπου στις 00:10 (για μενα παντα) αν πατησω 2η σελιδα θα με παει απο την ~21:00 ωρα..Και αποτελεσματα απο 41 ως 70+

Οποτε ετσι χανω posts απο 21:00 - 00:00

αν ομως πατησω ΠΑΛΙ 1η σελιδα.....τοτε δε μου εμφανιζει 25 αποτελεσματα αλλα τα 40 και φαινονται ολα σωστα

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 απο τις τελευταιες απαντησεις μεσω tapatalk βγαζει μπουρδες. Σε αλλα site που τρεχουν vBulletin ειναι οκ

tapatalk.png

Για ριχτε μια ματια ρε μαστόρια

Ναι ρίξαμε: Παπαλίτσας Φίλιππος και μετά η διεύθυνσή σου στην Καρδίτσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Από τι κινητό έγινε το πμ;

HTC Desire

Φοραει FroYo και πριν την τελευταια αναβαθμιση του λαμπη ηταν οκ

Ναι ρίξαμε: Παπαλίτσας Φίλιππος και μετά η διεύθυνσή σου στην Καρδίτσα :hehe:

Δεν και κανα κρατικο μυστικο :p

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά αγαπητέ μου κύριε...:)

Εδώ βλέπουμε κανονικά τις εικόνες

http://www.thelab.gr/members/ds-7--16569/albums/eikones-apo-kina-307/

Εδώ όμως γιατί δεν ανοίγουν...;;;

http://www.thelab.gr/members/ds-7--16569/albums/eikones-apo-kina-307/5052-c43-25048341/

Άργησα λίγο, αλλά νομίζω πρέπει να είναι εντάξει τώρα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν και νομίζω ότι το έχω ξαναθέσει παλαιότερα το ζήτημα θα το ξαναγράψω γιατί δεν βλεπω να έχει γίνει κάτι.

Πηγαίνοντας να σηκώσω μια εικόνα στο Λάμπη, ο μόνος τρόπος που μπορώ να το κάνω ειναι μέσω attachment σε κάποιο συγκεκριμένο thread. Στα albums που υπάρχουν στο προφίλ μου, δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες (μπορώ μόνο να δημιουργήσω νεα άλμπουμ) γιατί δεν υπάρχει πουθενά σχετικό κουμπάκι.

Μπορεί να γίνει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.