Jump to content



αναζήτηση web hosting


tempo

Recommended Posts

καλησπέρα,

κάτοχος του domain μου περίπου 2 χρόνια τώρα αποφάσισα ότι είναι καιρός να δημιουργήσω και κάτι νέο. Έτσι αφού έχω κλείσει το νέο όνομα domain τώρα έχω αρχίσει την αναζήτηση web hosting. Η εταιρεία στην οποία έχω το domain μου είναι πολύ καλή άλλα θέλω να ξέρω εάν υπάρχουν ανάλογα καλύτερες εταιρείες και τις τιμές τους.

Επομένως περιμένω προτάσεις και εντυπώσεις σας απο εταιρείες hosting. Παράλληλα περιμένω και pm απο κάποιες εταιρείες (αν ενδιαφέρονται).

Οι απαιτήσεις που έχω είναι οι εξής:

Χώρος Δίσκου: 300 MB

POP3 Email Λογαριασμοί: 10

bandwidth: 10000 MB/μήνα

Mailing Lists : 1

MySQL dbase: 3

Στατιστικά, manager κλπ μέσω cpanel

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δες και αυτο: http://www.amityhost.com/

Για τις απαιτησεις που εχεις σου κανει το "AmityHost Starter Plan"

Παρεχει: 1000ΜΒ αποθηκευτικο χωρο

10GB μηνιαια διακινηση δεδομενων

διευθυνσεις e-mail χωρις οριο

Βασεις δεδομενων MySQL χωρις οριο

Λογαριασμοί FTP χωρις οριο

Control Panel

Spam Filter

Στατιστικά

Υποστήριξη 24 Χ 7

Δωρεάν Setup

Απεριόριστα Subdomains

Τιμη: 4,99€ / μηνα

46,99€ / χρονο

Link to comment
Share on other sites

DJAlx, προσωπικά έχω συνεργαστεί τόσο με τη hostmonster όσο και με τη specom.gr. Δεν μπορώ να πω άσχημα λόγια για την specom, ούτε κάτι ιδιαίτερο για την hostmonster, πέρα από το γεγονός ότι το site εκεί κινείται πιο αργά, αλλά αυτό πιθανώς να οφείλεται στο ότι οι server βρίσκονται στην αντίπερα όχθη

Επίσης, υπάρχουν ελληνικές εταιρίες που έχουν datacenter εντός συνόρων (hyperhosting, datahost και πιθανώς και άλλες), οπότε σε περίπτωση που το κοινό σου είναι κατά βάση έλληνες, σε συμφέρει να έχεις εκεί το hosting σου.

Link to comment
Share on other sites

εδω μηλαμε να μη σε γδερνουνε ρε συ δες τι προσφερουν εξω σε τι τιμη και τι εδω.

οσο για το αργο που λες ειναι θεμα ping αποστασης αλλα ειναι κλασοις ανοτερες υπηρεσιες

δες τα σιτε μου και πες μου αν εχουν καθιστερηση

www.csgathernetwork.com

www.csgathernetwork.com/joomla

www.uplifted-gaming.com

www.mad-crew.com

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.