Jump to content



Artifacts probs


deninho

Recommended Posts

Έχουμε την 7900γτ, η οποία έχει αρχίσει να εμφανίζει artifacts (σχετικά λεπτές γραμμές με μαύρα, κόκκινα και πράσινα τετραγωνάκια) σε default settings, στο desktop :X: Η κάρτα δουλεύει στους 59 βαθμούς τώρα

Τι κάνω εδώ για να είμαι σίγουρος ότι είναι πρόβλημα της κάρτας, κι όχι κάτι άλλο (θα μπορούσε να φταίει κάτι άλλο? τι?) Μην πάω την κάρτα για rma και δεν βρίσκουν τπτ, και μείνω χαζός :p

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν εμφάνισε τπτ.. Θα περιμένω μερικές μέρες ακόμα, για να δω πως θα συμπεριφερθεί, κι αν ξαναρχίσει να εμφανίζει θα την πάω μια βολτούλα για τεχνικό έλεγχο (πόσο σε ευχαριστώ θεούλη μου που με φώτισες να μην πάρω κάρτα γραφικών από το e-chop :p)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει, και μάλιστα εντείνεται.. Έψαξα να βρω το κουτί, όπου, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ανέφερε 3 χρόνια εγγύηση, αλλά κουτί γιοκ. Η κάρτα (Point of View 7900gt 256mb) αγορασμένη την 31/3/2006, από τα Multi. Μπορεί κανείς από τους εργαζόμενους εκεί να με διαφωτίσει για την εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.