Jump to content



GOD 4 και FORMAT......


elefsinaras

Recommended Posts

λοιπον παλουκαρια ζητω τα φωτα σας για το ερωτημα μου..........

λεω να κανω ενα formataki και να βαλω επιτελους και εγω να δω τι λενε

τα vista ;)

ομως επειδη εχω το god4 μεσα και ειμαι στο lv55 και με πολλες αποστολες στο done.....

πως θα γινει μετα το φορματ και αφου βαλω τα vista οταν θα ξαναβαλω το παιχνιδι

να μην ειμαι παλι στο Lv1 ........υπαρχει κανενας τροπος να κανω καμια τετοια μεταφορα

του profile απο xp σε vista ? :hmm::hmm:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη copy το αρχειακι με το ονομα που εχει το προφιλ σε ενα στικακι και οταν βαλω vista

και το παιχνιδι παλι.......παω στον φακελο και το βαζω παλι μεσα και ειμαι οκ.......καλα καταλαβα ?

Link to comment
Share on other sites

ακριβως...

οταν θα το ξαναπεράσεις το COD4 στα vista, θα ξεκινησεις κανοντας το προφιλ σου μεσα στο παιχνίδι ωστε να δημιουργηθουν τα απαραίτητα αρχεια και μετα απλα paste το παλιο mpdata και ετοιμος...το εχω κάνει πολλες φορες....

Τωρα αν θες και τις αποστολες/saves πάλι τα ιδια

PS: Επίσης καλο ειναι και αφου περάσεις τα vista να κρατάς ενα backup απο το mpdata γιατι ποτε δεν ξέρεις...1 φορα απο recovery το ανέκτησα... thank god

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ ένα προγραμματάκι γι αυτή τη δουλειά και κρατάει και το config_mp.cfg

Δεν ξέρω αν παίζει κανένα ρόλο, πάντως το mpdata το κρατάει σίγουρα ;)

Εγώ μετά απο φορμάτ πέρασα αυτά τα 2 αρχειάκια και όλα τζετ.

Link to comment
Share on other sites

@elefsinaras , σημαντικο ειναι να κανεις μετα στα Vista setup το cod4 ΜΕ το ΙΔΙΟ ΚΕΥ , αν βαλεις αλλο key και απλως περασεις το κρατημενο mpdata , θα σου γινει corrupt και θα σε γυρισει παλι σε 1 lvl.Υπαρχει τροπος να κανεις "migrate" οποιοδηποτε profil , σε οποιοδηποτε KEY κανονικα.. αλλα ποιο ευκολο και αμεσο να κανεις το ποιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.