Jump to content



Recommended Posts

Ναι για micro-stuttering gaming, και μάλιστα σε 20άρα οθόνη με 1680x1050 ανάλυση η GTX 295 είναι must!

Κολασμένη επιλογή :giveup:

micro-stuttering gaming ????επειδη εχω παιξει και με μια 295 αλλα και με 2χ295 τετοιο προβλημα δεν ειχα ουτε σε 1680χ1050 αλλα ουτε σε 1920χ1080.δεν υποστηριζω κατι ουτε λεω στο παλικαρι τι να παρει απλα καλο θα ειναι να μην λεμε οτι να ναι.

Έγινε επεξεργασία από christaras
Link to comment
Share on other sites

Ναι για micro-stuttering gaming, και μάλιστα σε 20άρα οθόνη με 1680x1050 ανάλυση η GTX 295 είναι must!

Κολασμένη επιλογή :giveup:

Oτι να ναι!

Kαλα ρε παιδια κοψτε τα παραμυθια με τα micro stuttering και μπουρδες ....

Το μαθαμε το παραμυθι η 295 δεν εχει μνημη να παιξει σωστα αλλα και εχει micro stuttering !

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Γιωργο το καταλαβα η 295 gtx ειναι για τα σκουπιδια, πως ειναι δυνατον να υπαρχει κοσμος να αγοραζει αυτη την καρτα! micro stuttering εχει , μνημη δεν εχει ! ΑΙΣΧΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλεπω πουθενα, οπως επαιζα με τις τοσες καρτες που εχω αλλαξει ετσι παιζω και τωρα....και επειδη εχω ματι του ΑΕΤΟΥ kai ψιριζω τα πραγματα και με quad sli που επαιξα games ΚΟΛΑΣΗ ηταν σε 1920! αυτο που βλεπω στην 295 Gtx ειναι μια απολυτη σταθερη εικονα και εναρμονισμενη σαν ΝΕΡΟ με ΚΟΛΑΣΜΕΝΑ FRAMES!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το θεμα μας ρε Ορεστη.....οτι τα κοινα ματακια μας δεν τις αισθανονται αυτες τις διαφορες.....

κι ομως εδω και 2-3 μηνες βλεπω μια ατερμονη αντιπαλοτητα μεταξυ σας προκειμενου να εξηγησετε τα ανεξηγητα...

ολες οι καρτες καλες ειναι....ο καθενας κρινει αναλογα με το budget του και τα γουστα του και αγοραζει...

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το θεμα μας ρε Ορεστη.....οτι τα κοινα ματακια μας δεν τις αισθανονται αυτες τις διαφορες.....

κι ομως εδω και 2-3 μηνες βλεπω μια ατερμονη αντιπαλοτητα μεταξυ σας προκειμενου να εξηγησετε τα ανεξηγητα...

ολες οι καρτες καλες ειναι....ο καθενας κρινει αναλογα με το budget του και τα γουστα του και αγοραζει...

αρα αφου τα ματακια μας δεν το καταλαβαινουν ποιο το προβλημα??απλα ρωταω δεν υποστηριζω κατι

Link to comment
Share on other sites

Kαλα ρε Γιωργο τι λες? Καποια ατομα θελουν ντε και καλα να βγαλουν αχρηστη την 295 gtx , τρομαζουν τον κοσμο λεγοντας πραγματα που ειναι στην σφαιρα του NARNIA ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΚΑΣΠΙΑΝ -> ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ!

Λεω οτι βλεπω και ξερεις γιωργο οτι αν κατι δεν καλυψει τις αναγκες μου το οποιοδηποτε ΠΡΟΙΟΝ θα φαει ΜΑΥΡΟ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eιναι ευκολο να μου καποιος τι επιλογες βαζετε στα options της εφαρμογης για να κανετε τις συγκρισεις σας;

vanta.jpg

To μονο που αλλαξα ειναι η αναλυση σε 1920*1200 του μονιτορ, και εβλεπα κατι 7αρια και κατι 9αρια fps, απογοητευτηκα και το εκλεισα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.