Jump to content



Επιπλέον σετάκι DDR2 800 fsb......


Recommended Posts

Τι ακριβώς να δούμε; Αν τραβάνε σε OC ή αν είναι single sided. Το δευτερο είναι ευκολότερο. αν τις κοιτάξεις θα δεις chips μόνο απο τη μία πλευρα. Η ψύκτρα απο την άλλη είναι κολλημένη πάνω στο pcb.

Σαν απόδοση πάντως στα ίδια mhz το ίδιο θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Στειλε e-mail κατευθείαν στην Crucial με το "πρόβλημά" σου και τον κωδικό της σειράς που έχεις ;) Έτσι πήρε γνωστός κιτ 2GB 1066 5-5-5-15 "όμοιο" με αυτό που είχε πριν από 2 μήνες.

θα τις παραγγείλω και εγώ κατευθειαν απο την crucial τις έχουν σε stock μου απάντησαν σε χρόνο dt

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

λοιπόν παίδες επανέρχομαι μιας και έβαλα το επιπλέον στικάκι ddr2 το οποίο το αγόρασα απο το e-shop αφου προέκυψε κάποιο πρόβλημα με την crucial.Της δοκίμασα με fsb 6x510 και της μνήμες 512 rated fsb με cl 5 5 5 15

να ένα shot:

post-3375-1416073544,9679_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα είχες με την Crucial ? Δεν είχαν ολόιδιο σετάκι με αυτό που είχες να σου στείλουν?

τους έστειλα e-mail αν έχουν παρόμοιο σετάκι μου απάντησαν ότι υπάρχει στην καβάτζα τους,έβγαλα μια propaid card στην γιουρομπανκ κάνω την online Παραγγελία και εκεί άρχισαν να μου ζητάνε επίμονα να τους στείλω με e-mail ή φαξ το monthly billing statement personal account μου με τον αριμθό της κάρτας(καλυμένα καποια νουμερα) με τα ιδιωτικά στοιχεία μου,ρώτησα την τράπεζα και έμειναν άναυδοι με αυτά που ζήταγαν οπότε ακύρωσα την παραγγελία τελικά....αυτά:-O:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.