Jump to content



Installing WinXP from Vista


MaverickQ

Recommended Posts

Είναι ένα πιο "βαρβάτο" format...στον 40άρη πήρε 5,5ώρες...

Σβήνει τα πάντα και γράφει παντού μηδενικά...

Με το utility της εταιρίας του δίσκου την κάνεις τη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα αλλα δεν ειχα πλεον ορεξη να κανω τπτ.Το πηγα το μηχανημα σε τεχνικο να το κανει.Μαλλον θελει sata drivers απο οτι ειπε παρολο που κατα την αρχη της εγκαταστασης αναγνωριζει τους σκληρους.Θα δωσω ενα 40Ε και λογικα θα γινει.Αυριο θα ξερω.Αγανακτησα απο χθες!!!Ευχαριστω ολους σας που ανταποκριθηκατε τοσο γρηγορα και τον basilaki που χθες ηταν μεχρι τις 2+ μεσα και τα λεγαμε!Θα σας πω τελικα τι ειχε μολις μου το φτιαξουν ετσι για να μας φυγει η περιεργεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο οτι μου ειπε ο φιλος τεχνικος που το πηγα εχουν χτυπησει και οι δυο οι σκληροι για αυτο δεν γινεται τπτ!!!Πως εγινε αυτο σε μηχανημα 1 μηνα??????Αγνωσται αι βουλε του Κυριου!!Σημερα θα συννενοηθω με την εταιρια να δουμε τι θα γινει.Απο οτι μου ειπαν μονο η western δινει 3 χρονια στους δισκους της οποτε θελω να πιστευω οτι ειμαι καλυμενος και δεν θα πληρωσω τπτ.Για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας στη σελίδα της WD, στο warranty και να εισάγεις εκεί τα serial numbers των δίσκων. Από εκεί έχεις περισσότερη εγγύηση (π.χ. 2012), αν τελειώσει η εγγύηση εντός Ελλάδας.

Το έχω κάνει με ένα δίσκο Seagate. Ακριβώς ίδια διαδικασία. Στέλνεις το δίσκο και σου στέλνουν καινούργιο.

Μόνο που πλήρωσα το ταχυδρομείο (περίπου €8 για Ολλανδία).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.