Jump to content



Αλλο ενα topic για τιμονιέρες


Melkon

Recommended Posts

ναι εχω διαβασει ολα τα υπολοιπα που εχετε πει αλλα δεν εχω βγαλει ακρη :...::...:

Ψαχνω λοιπον για μια καλη τιμονιέρα με budget εως 150 ευρω(για pc φυσικα) γιατι παιδια με την microsoft sidewinder δεν την βγαζουεμ πια!

Link to comment
Share on other sites

Αν τώρα έχεις force feedback, η επόμενη στάση σου θα πρέπει να είναι η G25, έστω και μτχ. Εκτός και αν θες να συνεχίσεις να έχεις ζωή κι εκτός της τιμονοπεταλιέρας... Γιατί η G25 απλά θα σου απορροφήσει τη ζωή...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως η G25 δεν μου κανει οχι μονο για την τιμη της αλλα δεν εχω και αρκετο χωρο.Απο οτι φαινεται θα παω να παρω την Momo διοτι την εχω δουλεψει και ειναι αρκετα καλη για τα λευτα της.Ετσι κι αλλιως δεν ασχολουμε ιδιαιτερα με παιχνιδια με αυτοκινητα κτλπ δλδ games σαν live for speed κτλπ so μια απλη τημονιέρα σαν και αυτη θα με βολεψει!Αλλα δεν ξερω τα δουμε!

Και κατι αλλο δεν εχω force feedback αυτη που εχω τωρα ειναι η εξης http://www.amazon.com/Microsoft-SideWinder-Precision-Racing-Wheel/dp/B00002JXBC

στην οποια τα πεταλια τα εχουν παιξει και ειναι και για τα μπαζα διοτι πατας λιγο και δινει 90%!

Link to comment
Share on other sites

Δώσε τότε 30 ευρά και πάρε την τιμονοπεταλιέρα της MS που πουλάει ένα παλικάρι από εδώ μέσα, είναι force feed back και αναλογικότατα τα πεντάλ της. Φοβερό σχολείο η συγκεκριμένη, δε θα το μετανιώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.