Jump to content



cosmos-s, η dream team ξαναχτυπα :) (fafoylis-JaSs0N)


fafoylis

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Faf τι φανακια εχεις στο ψυγειο ?

Δες τι θερμοκρασιες εχεις με το καπακι απο πανω στο κουτι...αυτο που ειναι πανω απο τους 3 ανεμιστηρες....

Και μετα ξαναδες βγαζοντας το καπακι....

Εγω ειδα βελτιωση 4-5 βαθμους στους πυρηνες μου....:happy2:

Κανε μια δοκιμη και πες μας...:banging:

Στο ειπα διοτι εχεις τους ανεμιστηρες σε pull οπως κ εγω...:D

Link to comment
Share on other sites

εγω μπορω και push pull αν θελω το κανω εχω τα φανακια...το δικο σου το ειδα :) εγω σου βυδωσα το καπακι απο πανω λολ :)

Nice...Θελω ομως να μου απαντησεις και στα αλλα ερωτηματα μου αν μπορεις :hm:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον..... τα led δεν γραφουν στον πατο τους τπτ.

Το τι χρωμα ειναι τα led εξαρτατε απο το υλικο που ειναι κατασκευασμενα.

Τα volt εξαρτονται απο το μεγεθος των led (κατα κανονα)

Led με διαφορετικους χρωματισμους υπαρχουν, αλλα ειναι πιο ακριβα απο τα απλα και εχουν αντι για 2 3 ή και παραπανω ποδαρακια αναλογα με τους διαφορους χρωματισμους.

Τα χρωματα των led ειναι κοκκινο,πορτοκαλι,πρασινο,μπλε,λευκο και uv σε φασι μωβιζει.

Link to comment
Share on other sites

Κατι φτεει...η ο επεξεργαστης μου ειναι για κλωτσιες...ακου εκει στα 3915 με 3πλο μονο για cpu να εχει 72-71-69-69 στους πυρηνες σε θερμοκρασια δωματιου 24 βαθμους...

Και τωρα στα 3600 idle 44-44-43-43 με θερμοκρασια 27 βαθμους...:tomato:

Εχω ξενερωσει:help:

Link to comment
Share on other sites

Το Cosmos S μπορει να ειναι γομαρι αλλα ειναι πανεμορφο :inlove:

Θα Πρεπει eko να το δεις απο κοντα....

Αληθεια εσυ θα εβαφες ενα κουτι που ολοκαινιουργιο κοστιζει 205 Ευρω ? ειλικρινα τωρα...Αν Ναι τι χρωμα θα το εβαφες (αν επιτρεπεται )

Link to comment
Share on other sites

θέλω να απαντήσω και εγώ μπορώ?:p

εμενα δεν θα μου πήγαινε η pxixh να το βάψω και ίδιος το κόσμος s που από μέσα είναι σαν nikel και γυαλίζει αλλα άμα είναι κανένα armor όπως και έχω και το έβαψα μαύρο mat γιατί όχι έγινε πολύ καλλίτερο απότι ήταν και φάνηκαν τα HW αλλα κόσμος με τίποτα όπως ξέρω και ότι ο fafoylis δεν θέλει:p

Link to comment
Share on other sites

θέλω να απαντήσω και εγώ μπορώ?:p

εμενα δεν θα μου πήγαινε η pxixh να το βάψω και ίδιος το κόσμος s που από μέσα είναι σαν nikel και γυαλίζει αλλα άμα είναι κανένα armor όπως και έχω και το έβαψα μαύρο mat γιατί όχι έγινε πολύ καλλίτερο απότι ήταν και φάνηκαν τα HW αλλα κόσμος με τίποτα όπως ξέρω και ότι ο fafoylis δεν θέλει:p

:p

Μα αμα ειναι να δωσεις 205 ευρω να παρεις το Cosmos S,καλυτερα να παρεις ενα Full Tower απο κανενα παλιο server pc και να το λιωσεις στην μοντα...Και θα σου βγει και πιο λιγο...

Να Δες τι εκανε το παλικαρι...Εγινε κουκλι με το βαψιμο...γιατι οσο ναναι απο μαμα ειναι λιγο αχαρο και πολυ συντιρητικο...(αυτο το κουτι...φωναει...βαψε με βαψε με:p)

Υ.Γ: Ελπιζω να μην νευριασει κανενας με το σχολιο μου για το συγκεκριμενο stacker :innocent:

Υ.Γ 2 : Ειμαστε Εντελως Off Topic

post-9563-1416073553,3258_thumb.jpg

post-9563-1416073553,5483_thumb.jpg

post-9563-1416073553,5749_thumb.jpg

post-9563-1416073553,8897_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου?οταν εχεις ενα ομορφο κουτι σαν και αυτο δεν το βαφεις εσυ :) εκτος αν εχεις τα μηχανηματα τοτε οκ.....αν θα το εβαφα απο την αλλη?χμ για την στιγμη δεν μου καρφωθηκε να το κανω αλλα ποτε δεν ξερεις τι μπορει να μου ερθει :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.