Jump to content



HELP για Fujitsu-Siemens ESPRIMO Mobile V5515 (επείγουσα ανάγκη!!)


ManosRK

Recommended Posts

Αγαπητοί thelabήτες θέλω μια μικρή βοήθεια αλλά είναι κάπως ΜΕΓΑΛΗ ανάγκη οπότε όσο το συντομότερο με βοηθήσετε τόσο το καλύτερο, θα το εκτιμούσα ΠΟΛΥ...

Έχω όπως ανέφερα το laptop Fujitsu-Siemens ESPRIMO Mobile V5515 (V Series). Όπως το πήρα το έχω, με την δικιά του μπαταρία κλπ. μόνο που η μπαταρία του σε κατάσταση "off recharger" άντε να κρατήσει το ΠΟΛΥ 1 με 1μιση ώρα (κλασσικό πρόβλημα ενός laptop-user χεχε). Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει από που θα μπορούσα να αγοράσω μια μεγαλύτερης διάρκειας ίσως μπαταρία ή έστω κάποια άλλη λύση σε αυτό το πρόβλημα ? (ΕΦΑΓΑ το internet αλλά μπαταρία για να αγοράσω ΔΕΝ βρήκα, ούτε καν μια δεύτερη ίδια σαν την δικιά του!!!). Υπενθυμίζω πως το λάπτοπ το θέλω για mobile χρήση ΜΟΝΟ οπότε απαντήσεις του τύπου "Βάλτο στον φορτιστή ενόσω δουλεύεις" ή "Πάρε μια εξωτερική usb μπαταρία" δεν θα βοηθούσαν ΚΑΘΟΛΟΥ όπως καταλαβαίνετε...

P.S. Όπως είπα είναι κάπως βιαστικό :). Ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο/χώρο σας που μου διαθέτεται.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.